Zgorzelec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Medica

Zgorzelec

SUPER Pani Doktor godna polecenia!!! Bez wahania umówie się na kolejna wizyte oby wiecej takich lekarzy

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Mogę powiedzieć tyle: Dzięki pani doktor pokonałam strach przed wizytą u dentysty.
Bojąca.

Bojąca.

Kościuszki 49
Zgorzelec

Wyśmienity lekarz,bardzo pomocny,życzliwy dla pacjenta znający się na swojej profesji.Wizyty w Zgorzelcu i Görlitz.Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marek

Moniuszki 31
59-900 Zgorzelec

super doświadczony lekarz uprzejmy znający się na leczeniu oraz wykonujący zabieg bardzo delikatny jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora już po pierwszej wizycie dodał mi leki które zmieniły moje życie dziękuję panie doktorze

Iwaszkiewicza 6/7
59-900 Zgorzelec

bardzo dobry lekarz , mily i kompetentny . naprawde polecam . pomogl mi w trudnej sytuacji , nie zmuszajac do pojscia do szpitala tak jak inny lekarz , ktorego nie wymienie z nazwiska ( bo moze mnie poda do sadu, ja wiem?):-)

Opinia dodana przez: monika

Czachowskiego 1 lok. 2
59-900 Zgorzelec

Jest bardzo dokładny, trafne stawia diagnozy, wyjaśnia metodę leczenia, polecam.

lekarz Anna Zel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 lok. 20
59-900 Zgorzelec

Doskonały lekarz! Pani Doktor nie dość, że ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest także świetnym chirurgiem i prawdziwą profesjonalistką. Ciepła, pogodna osoba z ogromnymi kompetencjami i wiedzą!

Opinia dodana przez: I.

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

suuuuuuuuuuuuper, lekarz z powołania i świetny człowiek, zawsze ma czas dla pacjenta, nie odmawia, uprzejmy i skuteczny

ul. Tadeusza Kościuszki 49
59-900 Zgorzelec

wyniki badań labolatoryjnych plus wywiad z pacjentem, analiza , postawienie diagnozy i wyjaśnienie jej na język zrozumiały dla pacjęta, to świadczy o kompetencji, kompleksowości podejścia do tematu, uprzejmości i ilości poświęconego czasu jaki był niezbędny dla tej wizyty lekarskiej. W/w atuty sprawnie wykonanej pracy stanowią podstawę aby bez przesadnej uprzejmości polecić tego lekarza specjalistę wszystkim pacjętom.

Opinia dodana przez: Marek