Lekarze Zgorzelec

Zgorzelec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Medica

Zgorzelec

SUPER Pani Doktor godna polecenia!!! Bez wahania umówie się na kolejna wizyte oby wiecej takich lekarzy

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Mogę powiedzieć tyle: Dzięki pani doktor pokonałam strach przed wizytą u dentysty.
Bojąca.

Kościuszki 49
Zgorzelec

Wyśmienity lekarz,bardzo pomocny,życzliwy dla pacjenta znający się na swojej profesji.Wizyty w Zgorzelcu i Görlitz.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

Moniuszki 31
59-900 Zgorzelec

super doświadczony lekarz uprzejmy znający się na leczeniu oraz wykonujący zabieg bardzo delikatny jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora już po pierwszej wizycie dodał mi leki które zmieniły moje życie dziękuję panie doktorze

Iwaszkiewicza 6/7
59-900 Zgorzelec

bardzo dobry lekarz , mily i kompetentny . naprawde polecam . pomogl mi w trudnej sytuacji , nie zmuszajac do pojscia do szpitala tak jak inny lekarz , ktorego nie wymienie z nazwiska ( bo moze mnie poda do sadu, ja wiem?):-)
Opinia dodana przez: monika

Czachowskiego 1 lok. 2
59-900 Zgorzelec

Jest bardzo dokładny, trafne stawia diagnozy, wyjaśnia metodę leczenia, polecam.

lekarz Anna Zel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 lok. 20
59-900 Zgorzelec

Doskonały lekarz! Pani Doktor nie dość, że ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest także świetnym chirurgiem i prawdziwą profesjonalistką. Ciepła, pogodna osoba z ogromnymi kompetencjami i wiedzą!
Opinia dodana przez: I.

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16

Świetny lekarz!Polecam!

Opinia dodana przez: Maria

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

suuuuuuuuuuuuper, lekarz z powołania i świetny człowiek, zawsze ma czas dla pacjenta, nie odmawia, uprzejmy i skuteczny