lekarz Zofia Kędzierska-Milanowska

1,5
1,7
1,5
1,4

Dzień dobry, odradzam! Aktywność zawodowa takiego lekarza to absurd. Pani doktor odhacza zapisanych na NFZ pacjentów jednego po drugim. Widziałem zmieszane miny osób wychodzących z gabinetu i jak przyszła moja kolej zrozumiałem o co chodzi. Istna komedia. Pani, która była przede mną uprzedziła, że trzeba odczekać, bo pani dr. wpisuje do komputera opis poprzedniego pacjenta i ją cofneła, gdy weszła od razu po poprzedniku, co z resztą widziałem. Ok. Odczekałem 5 minut, pukam i zaglądam nieśmiało, a tam piknik na biurku! No, ale każdy głodnieje, rozumiem. Jednak samo "badanie" to jakieś dwie minuty. Zajrzała do nosa i pobełkotała coś niezrozumiale, wyraźnie poddenerwowana. Na moje zapytanie strzeliła krótką ripostę, bez faktycznego odniesienia do problemu. Dodam, że łeb dalej boli i zatoki zawalone, a antybiotyk pomaga na chwilę... Wniosek: Skoro przerwałem swoją pracę, to i zamiast narażać NFZ (siebie) na kolejne koszta - wizyty u tego lekarza, lepiej było wybrać się do kina. Na koniec jeszcze raz - odradzam. Proszę nie popełnić mojego błedu i wybrać innego lekarza. Pozdrawiam

Zdecydowanie nie polecam. Po badaniu poprzedniego pacjenta i stukaniu w klawiaturę Pani dr przystąpiła do badania mojej córki bez uprzedniego umycia rąk ani też przyrządów. Nie dała dojść do słowa i stwierdziła że obrzęk błony śluzowej śluzowej nosa jest spowodowany katarem. Zmarnowany czas oraz skierowanie.

Szkoda tracić swój cenny czas, żeby iść do tej Pani. Nie rozumie co się do niej mówi, próbuję tłumaczyć kolejny raz i nie daje dojść do słowa. Żałuje, że poszłam na wizytę ponieważ niczego się nie dowiedziałam. Nie polecam, ponieważ nigdy nie byłam u tak niemiłego i niekompetentnego lekarza.

Nie polecam. Wizyta trwa jakieś 2 minuty . Doktor zajrzała tylko do nosa gdzie zgłaszałam inne dolegliwości. Nie daje dojść do słowa. Nawet nie chciała spojrzeć na notatkę od lekarza który mnie skierował, powiedziała że może następnym razem. Szkoda czasu na dojazd.

Pani Doktor bardzo uprzejmie, spokojnie wyjaśniła procedure postępowania w leczeniu mojego przypadku, wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wskazała miejsce gdzie udać się po aparat słuchowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, nie spodziewałam się ze tak rzetelnie i fachowej opieki na NFZ. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Nie polecam. Czekasz na wizytę ponad miesiąc,żeby trwała ona 4 minuty i żeby pani doktor stwierdziła, że skoro mam zatokowe bóle głowy tak często to "widocznie taka moja uroda" Mało satysfakcjonujący argument.. tak jak ktoś pisał, jeżeli nie masz w dzień wizyty objawów infekcji to panią doktor nic więcej nie interesuje. Szkoda czasu

Jednym słowem tragedia.Na zadane pytanie pacjenta ZACZYNA SIĘ DENERWOWAĆ,Nie daje dość do słowa, wizyty nie ma co opisywać . Nie polecam, odradzam.

Jednym słowem tragedia. Ja usłyszałam, że mam pić 3 litry wody dziennie i już. Na prośbę o wystawienie informacji dla lekarza rodzinnego usłyszałam, że nic nie będzie wystawiać i mam sobie iść.

Powiem jedno, porażka. Nie daje dość do słowa, wizyty nie ma co opisywać bo było to dno. Nie polecam, odradzam.

Nie polecam tej lekarki. na przewlekle zapalenie zatok przepisała mi rutinoscorbin komentując ze skoro juz od tylu lat mnie boli głowa to juz nic nie zmieni dajac do zrozumienia żebym się przyzwyczaiła bo z zatokami to tak jest.nie dala mi powiedzieć o przebiegu choroby twierdząc ze nie interesuje jej to co było tylko dzień dzisiejszy i nic poza tym.poinformowala mnie ze zatoki leczy się antybiotykiem od 38 stopni gorączki.pogania zniecierpliwiona pacjentem. Odradzam