lekarz Zofia Kędzierska-Milanowska

1,5
1,7
1,5
1,4

Ludzie, nie idźcie do tej baby. Szkoda czasu. Swojej wizyty opisywać nie będę, bo szkoda pisać...I na takich konowałów idą nasze składki zdrowotne...

Beznadziejny lekarz. W życiu nie spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. Po zabiegu przegrody nosowej musiałem nakłaniać ją do tego, by zajrzała mi w nos w celu kontroli. Informacje, które od niej otrzymałem gryzły się z wiedzą laryngologa-chirurga, którą się ze mną podzielił. Zostałem potraktowany jak nieznośne dziecko. Serdecznie nie polecam.

Nie polecam.Brak zaangażowania,nieuprzejme podejscie. Na widoczne zmiany w gardle kazała pic dużo wody i spiłować zęby.Szkoda czasu zdenerwowałam sie tylko bo od miesiąca cierpię a ona próbowała mi wmówić,że nic tam nie ma.

Witam. Z daleka od pani Z. Kędzierskiej. Beznadziejna osoba jako lekarz i człowiek. Jest osobą BEZDUSZNĄ. Na zadane pytanie pacjenta dotyczące stanu zdrowia ZACZYNA SIĘ DENERWOWAĆ. Zmuszony byłem zwrócić jej uwagę i przypomnieć że to ona jest dla pacjentów a nie odwrotnie. Kultura osobista ODPYCHAJĄCA. Nigdy więcej wizyt u tej pani ..... !!!!

Brak zainteresowania przyczyną wizyty (słaby słuch). Przebieg wizyty -co panu jest-słabo słyszę na jedno ucho-które-lewe-proszę przejść do sąsiedniego pokoju na badanie.Badanie audiometryczne wykonane przez miłą pielęgniarkę nie wytłumaczone -zakończone stwierdzeniem "no rzeczywiście pan niedosłyszy na lewe ucho.Jak pan się zdecyduje na aparat słuchowy, proszę przyjść-wypiszę zlecenie do NFZ na refundację bo aparat kosztuje ok.600zł". Wizyta zakończyła się wręczeniem 4 ulotek reklamowych różnych zakładów z aparatami słuchowymi.Pytania o inne sprawy laryngologiczne zbyte odpowiedzią "proszę przyjść jak będą objawy".

Fatalna lekarka, nie polecam, szczecgólnie odradzam wizyte z dzieckiem. Pani doktor nie ma podejścia do dzieci i odsyła w pośpiechu do zakończenia wizyty. ODRADZAM

Świetna lekarka, wykazująca profesjonalne podejście do pacjenta, raczej rzadko spotykane w placówkach publicznych.

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki. Bylam na poradni u tej Pani. Jest ona nieuprzejma dla pacjentów,z wielką łaską zajrzała mi do ucha,nic nie wytłumaczyła, ciągle mnie pośpieszała, tłumacząc że ma innych pacjentów i jeszcze musialam prosić o wyypisanie mi na kartce co jaki lek mam kupić, ktorego z wielką łachą wytłumaczyła jak mam go stosować. ODRADZAM I NIE POLECEAM.