lekarz Zofia Kotok-Sadowska

Internista, Lekarz rodzinny

3,7

Dobry lekarz rodzinny i internista. Kompetentna, uprzejma wzbudzająca zaufanie. Przyjmuje często dodatkowych pacjentów (poza listą wcześniej zarejestrowanych) zgłaszających się z pilnymi problemami. Stawia dobre diagnozy i kieruje do właściwych specjalistów.

nierzetelna, niekompetentna osoba której nie można nazwać lekarzem. Nie przyjęła mnie z temp 39,5 stopnia kierując się tym, że ma tylko 10 min na pacjenta, na korytarzu do jej gabinetu czekała tylko 1 osoba. Brak szacunku do drugiej osoby. Gorąco nie polecam

Bardzo profesjonalny lekarz. Leczęsię już dłuższy czas u pani Sadowskiej na przewlekłe schorzenie.