Czytając komentarze "bardzo słabe" upewniam się tylko, że to najlepszy lekarz jakiego poznałem. To że Pani Doktor nie ma czasu rozmawiać przez telefon, bo akurat jest na klinice (w końcu jest neonatologiem) to chyba na PLUS dla lekarza. Pamiętam sytuację, że lekarz zamiast rozmawiać z pacjentem godzinę rozmawiał z żoną o "marchewkach", a to chyba świadczy o profesjonalizmie. Co do godzin przyjęć, rzeczywiście jak ktoś napisał są dziwne :) 3 w nocy :) nie wynika to jednak z tego, że Pani doktor jest "nocnym Markiem, tylko ilość pacjentów jest tak ...

Co do godzin przyjęć, rzeczywiście jak ktoś napisał są dziwne :) 3 w nocy :) nie wynika to jednak z tego, że Pani doktor jest "nocnym Markiem, tylko ilość pacjentów jest tak duża. Są lekarze którzy pracują do 19 skracając czas wizyty z godziny na 45 min z 45 min na 30 z 30 na 10 a w konsekwencji wizyta trwa 5 minut. U doktor Grabowskiej wizyta zawsze trwa tyle ile trzeba i zapewniam Wszystkich nie są to wizyty krótkie. Nie ma się poczucia, że zadanie kolejnego pytania zmniejsza zasoby portfela Pani doktor. Odpowie nawet na 100 pytań w imię spokoju i satysfakcji rodziców i nie tylko (czasem także wujków i cioć).

Co najważniejsze dla mnie dzieci kochają doktor Zuzię, doktor Zuzia kocha dzieci i ludzi, a diagnozy Pani Doktor są trafne nawet bardzo. Nie boi się przepisywać silnych leków gdy jest konieczność, nie boi się nie dawać antybiotyku gdy nie widzi wskazań. Oby więcej takich lekarzy.

Moge polecic z calym przekonaniem. Dr Grabowska ma serdeczne podejscie do dziecka i rodzica, co niestety jest niezbyt czeste wsrod innych pediatrow. Usmiecha sie, czule zwraca do dziecka. To nieslychanie wazne, bo dziecko po prostu sie nie stresuje u niej na wizycie. Wizyta godzinna, odpowie na wszystkie pytanie, odpisze na maila (wysylalam wyniki badan), odpowie na sms...zawsze trafiala z diagnoza, preferuje leki naturalne, ale jak trzeba bylo dala antybiotyk (trafny, bo od razu zadzialal po trzech dniach ciezkiej walki na antybiotyku przepisanym od innego lekarza). Ja do dr Zuzi mam pelne zaufanie. Szkoda, ze jest nielicznym wyjatkiem.

Według mnie i moich córek - najlepsza. Mam do niej 100% zaufania. Leczymy się u niej od blisko 12 lat i nigdy nie zawiodła

Najlepszy lekarz,jakiego spotkalam,a troche ich bylo.Wspaniala,cierpliwaKobieta,zawsze usmiechnieta i zyczliwa dla malych pacjentow,a Jej wiedza medyczna zawsze daje trafne diagnozy.Nie wyobrazam sobie innego pediatry dla moich pociech.

super super super w tych czasach trudno o dobrego pediatre ale pani doktor Grabowska jest wyjatkiem polecam

Dr Zuzia jest najlepsza, ma świetne podejście do dzieci, diagnozy w 100 % trafione, odpowie na każde pytanie i zawsze służy pomocą. Oby więcej takich lekarzy z powołania !! Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla mojego synka.

Poszliśmy do pani doktor ze zdrowym dzieckiem, choć niejadkiem. Wyszliśmy nastraszeni i z dzieckiem chorym - słabo rozwiniętym umysłowo i ruchowo, z wada postawy, za dużą głową, itp. Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Zlecono nam badania nieodpowiednie do problemu (np. usg miało potwierdzić refluks pokarmowy), a każdy szczegół wyolbrzymiono (drobne siniaki od raczkowania mieliśmy czym prędzej konsultować ze specjalistą, bo źle z krzepliwością krwi). Znajomym, którzy chodzą do niej z synem od urodzenia nie zwróciła uwagi, że roczne dziecko nawet nie raczkuje, bo jej zdaniem wszystko było OK, a moja córka była opóźniona w rozwoju, bo mając 10 miesięcy raczkowała zamiast próbowac chodzić.
Po konsultacjach z 3 innymi pediatrami i gastrologiem, zignorowaliśmy zalecenia pani doktor. Corka ma się świetnie.

super pediatra,najwazniejsze dla pani doktor jest dziecko a nie czas , dlatego w gabinecie spędza dni i noce

Z Panią doktor miałam pierwszy kontakt 9 lat temu w klinice. Urodziłam wcześniaka z niską masą urodzeniową, później też mieliśmy wiele problemów zdrowotnych z dzieckiem i zawsze pomagała mi Pani dr, ja uważam że to najlepszy specjalista,Moje dziecko ma 9 lat i jest zdrowe. TO LEKARZ GODNY POLECENIA.

Wspaniały lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Wizyta i badanie zawsze jest kompleksowe. Ze względu na ilość małych pacjentów trudno się dostać, ale warto próbować. Pani Doktor zawsze chce pomóc, szkoda że doba jest taka krótka.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Katowice"?

GCZD
medyków 16