lekarz Zuzanna Grabowska

Neonatolog, Pediatra

Pani Doktor leczy moją córke już prawie siedem lat. Nigdy sie nie pomyliła w diagnozie. Zawsze pomocna. Żadne dziecko-pacjent nie jest dla niej anonimowe. Sympatyczna, z cudownym podejściem do dziecka i do rodziców. Z pełnym przekonaniem mogę powiedziec że to lekarka z powołania ,do której można mieć absolutne zaufanie.

Jest najlepszym pediatrą na śląsku, zawsze stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Antybiotyki tylko w najgorszych przypadkach. Nie straszy lecz wszystko dokładnie objaśnia.

Polecam goraco .Doktor Grabowska to najlepsza lekarka na jaką trafilismy

Polecam goraco .Doktor Grabowska to najlepsza lekarka na jaką trafilismy

PANI DR GRABOWSKA JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA, JEST PO PROSTU ANIOŁEM

PANI DR GRABOWSKA JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA, JEST PO PROSTU ANIOŁEM

Numer telefonu do Pani doktor dostałam od znajomych i jestem im za to wdzieczna,nigdy nie spotkałam tak cudownego człowieka jakim jest Pani doktor dzieki niej mamy zdrową córeczke ona najlepiej wie jak podejść do dziecka,jest dokładna w badaniu a to dla mnie bardzo ważne.Dziekuje Pani Doktor

Najlepszy człowiek na świecie Mam ndzieje że będzie leczyć jeszcze przez wiele lat moj córk m po niej imię a to chyba coś znaczy

jest wspaniała kobietą i lekarzem chodzimy do niej z mała od prawie juz 4-lat nigdy sie nie pomyliła, pare razy nas dosłownie uratowała.Wielkie serce, kocha to co robi, jest bardzo dokladna.Chyle czoła pani doktor,i dziekuje.

Bardzo dobry lekarz, nie znam lepszego pediatry. Wszystkie diagnozy sprawdzają się w 100%. Uratowała życie wielu dzieciom, w tym dzieciom znajomych.

Nie znam lepszego lekarza!!!!!!!!!!!Pani doktor po prostu uratowała nam dziecko. Byliśmy wcześniej u wielu specjalistów i nikt poza nią nie podjął żadnego leczenia, a sytuacja była nie do pozazdroszczenia. Teraz mamy zdrowo rosnące dziecko.

Po wszystkich pozytywnych opiniach jakie słyszeliśmy na temat Pani doktor zdecydowaliśmy się na wizytę. Pomijam już kwestię,że przyjmuje o chorych godzinach, nasza córeczka o 11 w nocy miała ochotę na sen a nie badania. Nie wiem czy trafiliśmy na zły dzień Pani Grabowskiej, ale wie że już tam nigdy nie pojedziemy.Badała dziecko jakby to był przedmiot a nie człowiek, zaniżyła jej wzrost, obwód głowy i wagę (i nie o jakieś 0,5 cm, ale o conajmniej kilka).Rzucała tylko zdaniami, że dziecko krzywe,głowa krzywa, stopa krzywa że to źle tamto źle, że ogólnie fatalnie.Wracaliśmy z mężem z wizyty płacząc. Nie muszę nic więcej dodawać.Dwa miesiące po wizycie nasza adoptowana córeczka jest cudownym zdrowym dzieckiem.