lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Według mnie, nie opłaca się chodzić do dr. Krajewskiego. Jest do niego ogromna kolejka, w której stoisz dwie godziny jeśli dobrze pójdzie. Czasami doktorek wyjdzie sobie na kawkę w czasie pracy, a wtedy czeka się jeszcze dłużej i to tylko po to by posiedzieć u niego pięć minut. Mogę docenić go jedynie za uprzejmość i to, że przepisał mi dobrą maść na trądzik.

uważam że jednak mimo kilku pozytywnych opini nie zasługuje on na miano dobrego lekarza. Nie wyleczył u mnie tradziku mimo wielu tabletkowych kuracji, kazdorazowo efekt utrzymywał sie bardzo krótko mimo jego zapewnien! na dodatek mnóstwo włosów mi wyleciało "dzięki" jego kuracja! nie wierze ze potrafi pomóc osoba z tradziliem!!!

wysokiej klasy specjalista,uczynny,wytłumaczy problem,swietny diagnosta,

wysokiej klasy specjalista,uczynny,wytłumaczy problem,swietny diagnosta,

Kompetentny,rzeczowy,wysłuch i wytłumaczy problem.Nigdy mnie nie zawiódł,a przychodziłam z całą rodziną.

Nie jednemu pomógł,leczono moje córki na astmę,brały leki wziewne,przewlekle singulair,nie wiadadomo po co?nigdy nie miały napadu dusznosci.Często przeziębiały się,nikt z wielu lekarzy,nawet wydawałoby się nie zrobił badań.Pan Dr Krajewski wykonał u dzieci bakteriologię,skonsultował się z laryngologiem,foniatrą,wykonano audiometrię w Mediconie.Musza być pod opieką Szpitala w Kajetanach.Leki odpornościowe spowodowały,iż nie mają infekcji.Z całego serca polecam.

świetny specjalista zarówno jako alergolog jak i dermatolog.Przyjmie wszystkich,zapisanych i niezaoisanych na dany dzień.Szalenie uprzejmy.Takich więcej.Bez kolejki przyjmuje matki z dzieckiem.Dzięki m.in. niemu należę do"Mediconu".

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i fachowy. Polecam.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i fachowy. Polecam.

Działa szybko i konkretnie. Jak ktoś ma poważny problem to niech się nie włóczy po szarlatanach tylko od razu idzie do dr Krajewskiego.

bardzo dobry specjalista Byłam z córką u kilku lekarzy dermatologów, ale dopiero Pan dr Krajewski nam pomógł polecam!!!

bardzo dobry specjalista
polecam!!!