lekarz Adam Krajewski

Alergolog, Dermatolog

Nie spotkałem bardziej kompetentnego lekarza, sympatycznego, oddanego tym, którzy proszą Go o pomoc.Przyjmuje wszystkich zapisanych i niezapisanych.Jest w pracy punktualnie.Absolutnie bezinteresowny.Zamiast w swoim gabinecie, prywatnie, przyjmował mnie na kasę chorych w przychodni.Dzisiaj mogę popatrzec ludziom w twarz, jest ona gładka i czysta.Lekarz przez duże L.

Zdecydowany negatyw,diagnoza postawiona co prawda trafnie,ale nie mogłam się dowiedzieć na jakim tle moje dziecko mogło zachorować.Nie uzyskałam żadnej !!! informacji.Zostałam odesłana do internetu i literatury fachowej, żeby sobie poczytać.Leki drogie i bezskuteczne.Diagnoza na "wujowe" oko nie poparta badaniami,leki nie dostosowane do wieku pacjenta ,wręcz z zastrzeżeniem,żeby nie stosować u dzieci poniżej 10 roku życia.Moje dziecko miało wówczas 6 lat !!! PORAŻKA !!!Może za pieniądze leczy lepiej niż na kasę chorych,dziękuję mam nadzieję,że nigdy więcej nie będę musiała korzystać z jego pomocy .0 zaufania !!!

kiepski lekarz duzo mowi o niczym drogie leki brak poprawy po leczeniu

kiepski lekarz duzo mowi o niczym drogie leki brak poprawy po leczeniu

naprawdę dobry lekarz! wprowadza bardzo sympatyczną atmosferę. i dobiera naprawdę odpowiednie środki(co w przypadku dermatologów wcale nie jest takie oczywiste)

U Pana Doktora czujesz się swobodnie,delikatny w obyciu,na kaze pytanie odpowie.Rozwiał moje wątpliwości co do leczenia atopowego zapalenia skóry na które cierpie od dzieciństwa.Zastosował światłolecznictwo,o którym nikt mi do tej pory nie powiedział.Czuję się świetnie,suchość skóry iświad ustąpiły.Ponadto światło działa na mnie antydepresyjnie.Każdy pacjent,jak zauważyłam,wychodzi z Pana Doktora uśmiechniety i zadowolony.

Powiem szczerze,że jak nienawidzę lekarzy to Pan Adam jest po prostu świetny!!!Nie dośc,że w 100% kompetetny( dokładnie wytłumaczył co mi dolega) to jeszcze niesamowicie miły!Rozmawia się jak z kolegą:)wyleczył mnie w 100%,a byłem tylko na jednej wizycie:)))POLECAM KAŻDEMU!!!

swietny specjalista.Nie jednemu pomogl.Jest swietny w leczeniu luszczycy.

swietny specjalista.Nie jednemu pomogl.Jest swietny w leczeniu luszczycy.

Zdecydowanie lekarz od szybkiej wizyty. Wydaje się, że nie rozpoznaje do końca należycie chorób a przepisywane leki nie pomagają. Być może tylko w moim przypadku, jednak takie wyrobiłem sobie zdanie.

Pan doktor, a i owszem, bardzo miły i uprzejmy;) aczkolwiek przepisuje strasznie silne leki, bez wcześniejszego zlecenia badań, więc zbyt kompetentny nie jest, a tabletki przepisane (ardzo drogie zresztą!!!) przez doktora skutkują jedynie podczas ich stsowania, później problem ponownie wraca ;/

Pan doktor, a i owszem, bardzo miły i uprzejmy;)

Sprawdziłem wszystkie wpisy,są prawdziwe.Naprawdę świetny.Wyleczył mnie z problemu brodawek płaskich rozsianych po całej twarzy.