Odradzam.Za maly ubytek Pan doktor policzyl sobie 120 zl .W cenniku Pana Doktora 120 zl kosztuje rozlegle wypelnienie.Uwazam to za nieuczciwe.

Serdecznie polecam. Całe życie bałem się dentysty, a tu miła niespodzianka. Wyleczyłem łącznie 5 zębów. Jak każdy facet panicznie bałem się dentysty. Pan Adam to bardzo pozytywny facet i do tego bardzo dowcipny. To bardzo ważne, bo potrafił rozładować stresującą dla mnie sytuację. W czasie wizyty widać, że ma się do czynienia z profesjonalistą, te wszystkie wiertła i inne pierdołki w jego rękach latają jak u jakiegoś magika. Czysto, miło i na wesoło. Podsumowując : kompetencje : super - gość wie co robi i widać, że się zna. Kompleksowość podejścia ...

Podsumowując :

kompetencje : super - gość wie co robi i widać, że się zna.

Kompleksowość podejścia : cokolwiek to znaczy - jest ok.

Tłumaczenie choroby: tak, jest informacja co nie tak , z resztą dziura to dziura trzeba ją zakleić :-)

ilość poświęconego czasu - jeden ząb - odbudowa ponad godzinę, było dużo roboty, jak najbardziej bez problemu.

uprzejmość - już sama rozmowa przez telefon jest miła, a na fotelu to już jest zwyczajnie wesoło, Pan Adam potrafi zagadać człowieka, aby odwrócić uwagę od np wiercenia.

Godny polecenia - polecam wszystkim

Polecam doktora. Leczę się u niego od ponad roku. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Ceny ok, robi tylko to, co trzeba, nie naciąga... Kompetentny, bardzo sympatyczny, skutecznie rozluźnia atmosferę :)

Wspaniałe podejście . Leczenie kanałowe bez bólu . Odpowiednio dobrane znieczulenie . Wizyta u stomatologa stała się przyjemnością. Dokonał cudów gdy inni dentyści chcieli usuwać zęby , On je odbudował .Cenowo też w porządku. Szczerze polecam!

wypełnienie i znieczulenie .polecony przez kolegę .

wypełnienie i znieczulenie .polecony przez kolegę .

nie polecam tego dentysty ząb po leczeniu kanałowym cały czas bolał ale nie było nic żeby mogło boleć słowa Pana doktora. Jednak co innego się okazało ząb do powtórnego leczenia kanałowego i torbiel pod zębem.

Polecam. Lekarz spełnił moje oczekiwania.ząb leczony kanałowo. Zgodnie z cennikiem.

swietny lekarz ,znakomite znieczulenie,przyjmuje pacjenta zgodnie z ustalona godzina.leczenie kanalowe za pomoca komputera,trzy wizyty zab uratowany inni dentysci chcieli go usunac.polecam tego lekarza

swietny lekarz ,znakomite znieczulenie,przyjmuje pacjenta

Nie polecam tego dentysty,chaotyczny,mało dokładny, mało kompetencji, mało delikatny,

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora