Zdecydowanie polecam. Lekarz kompetentny a przy tym miły. Wszystko tłumaczy. Leczę się u niego około 3 lata (zwykle plomby, koronka, most, leczenie kanałowe - przy pomocy komputera!) i jestem bardzo zadowolona. Ceny przystępne.

znalazłam gabinet przez internet, najbliżej mojego domu, mi pomógł,ząb posiadam, nie straciłam, , ze znieczuleniem było, ja polecam, standardowo jak u stomatologa.spoko

Lekarz ten wzbudza zaufanie i stara sie byc mily...ale dziecku wyrwal zab ze slabej jakosci znieczuleniem,byl to zab ktory wczesniej mial infekcje-czyli zab nie do odratowania,lekarz proponowal go "leczyc". Doktor ten zeruje na ludzkiej niewiedzy wiec zanim sie wybierzecie do niego poradzcie sie innych lekarzy.Ja sama mialam infekcje dolnej 4-ki i przyszlam do tego lekarza zeby mi wypisal recepte na antybiotyk poniewaz kolo zeba pojawil mi sie woreczek z ropa ,wiec lekarz nie wypisal mi recepty tlumaczac ze jesli chce to juz teraz moze zaczac kanalowe leczenie zeba,najnowsza technologia w 3 wizytach.Ja wczesniej chodzilam do dentysty w innym miescie i bardzo czesto,i pani doktor byla bardzo kompetentna w swoim zawodzie i zawsze powtarzala ze zab zainfekowany jest do usuniecia,trzeba zazyc antybiotyk 1 tydzien a potem usunac zab.A co sie stanie gdy taki zab zaczniemy leczyc kanalowo?-na nic sie nie zda takie leczenie,bo ten zab bedzie ciagle stwarzal problemy a chore korzenie zaraza inne itd. ODRADZAM TEGO LEKARZA!!! Ja sama nigdy wiecej do niego nie pojde.

bardzo miła i profesjonalna obsługa, stara się poznać oczekiwania pacjenta i dostosować się do nich

Byłam u niego prywatnie wyrwać zęba , górną 4 . Sam zabieg nic nie bolał chociaż zajęło mu to dość dużo czasu bo ok 20 minut.Znieczulenie trzymało ok godzinę jednakże ,gdy puscilo ból był przeokropny i trwał ponad tydzień.Nie wiem czy dla tego, że bo wyrwaniu jeszcze tam grzebał , czy co , ale tydzień wcześniej niż u niego , wyrywałam u innego stomatologa i nie bolalo mnie w ogole nawet gdy znieczulenie puscilo i znacznie szybciej się zagoiło.Był miły , sympatyczny to napewno jego plus.Ale gdybym miała iść do niego jeszcze raz , to bym się 2 razy zastanowiła.

Cudotwórca ! miły, kompetentny i niedrogi. Wyrwał 2 korzenie bez problemów - a inni straszyli chirurgią szczękową. Leczy 3 pokolenia mojej rodziny, 100% zaufania!

jestem zadowolona zarówno z leczenia kanałowego jak i z piaskowania , koszt wg cennika.Jestem stałą pacjentką.polecam.

Bardzo dobry lekarz . Jestem osobą która panicznie boi się dentysty. Po wizycie w gabinecie Pana Doktora strach minął . Polecam świetne podejście do pacjenta

Jest dokładny i skuteczny, a do tego sympatyczny. Dodatkowym plusem jest to, że wchodzi się na umówioną godzinę, nie zdarzyło mi się czekać.

Złoty chłop, srawnie, szybko i tanio. Umie zagadać i rozładować i tak już zszargane samą wizytą nerwy.

Złoty chłop, srawnie, szybko i tanio.
Umie zagadać i rozładować i tak już zszargane samą wizytą nerwy.