Lekarze Tarnowskie Góry

lekarz Mirosław Mateja

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , cierpliwie , dokładnie w miłej atmosferze wszystko tłumaczy , badanie kolonoskopowe , które zawsze budzi niepokój u pacjenta Pan dr. przeprowadził delikatnie , z dużą umiejętnością praktycznie bezboleśnie
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

ulica Sobieskiego 2/5
42-600 Tarnowskie Góry

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

dr Ewa Grała Dworak

Kardiolog

Tarnowskie Góry

bardzo dobry lekarz, nie traktuje pacjenta przedmiotowo,kompetentna,bezinteresowna nie oczekuje na finansowe gratyfikacje, po prostu lekarz z powołania , polecam.

lek. dent. Ewa Janicka

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Komfortowe warunki, nowoczesne gabinety w stylowej willi.Własny parking dla pacjentów, rozsądne ceny i terminy wizyt. Profesjonalizm i uprzejmość budzące zaufanie. Polecam

mgr Marek Pradela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Tarnowskie Góry

Marek Pradela........... Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta. Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele. Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa. Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt. Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze dziecko w jego ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

dr n. med. Jan Franiel

Traumatolog, Ortopeda

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Minęło już przeszło półtora roku po mojej ostatniej operacji barku, a wszystko zaczęło się ok 5 lat temu. Pan doktor Jan Franiel operował mnie dwa razy i myślę, że przez ten czas zdążyłem go dobrze poznać jako lekarza. Cierpię na pourazowe nawrotowe zwichnięcia barku. Pierwsza operacja polegająca na plastyce i "przyszyciu" obrąbka nie przyniosła zamierzonego efektu, bark ponownie wypadł. Doktor wyznaczył mi błyskawicznie kolejny termin zabiegu za 2 miesiące (NFZ!) ...
Opinia dodana przez: Maciej L.
We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale ...
Opinia dodana przez: Anna H

lekarz Grażyna Krauze

Laryngolog

Solskiego 61
42-609 Tarnowskie Góry

Pani doktor prawdziwy lekarz z powołania wielkie podziękowania i szacunek za pomoc i poświęcony czas. Wzór i przykład dla nowych adeptów medycyny i laryngologii ! :)
Opinia dodana przez: pPiotr

lekarz Marek Gwóźdź

Tarnowskie Góry

Najlepszy. Delikatny, taktowny, kulturalny i kompetentny. Od lat jestem pacjentka Doktora. Cierpliwie tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Dzieki dr Gwoździowi, który odpowiednio wcześnie wykryl w mojej piersi podejrzaną zmianę, dziś mogę cieszyć sie zdrowiem.

lekarz Jan Kaczmarek

Pulmonolog, Pediatra

Bratków 8
42-606 Tarnowskie Góry

Jedyny lekarz, który pozwolił mi na nowo uwierzyć w bezinteresowaność i profesjonalizm osób zajmujących się leczeniem. W porówaniu do obecnych quasi-specjalistów jest daleko w przodzie, nie znam żadnego lekarza mającego tak obszerną wiedzę wynikającą z praktyki - pozostała część pediatrów zazwyczaj sosuje antybiotyk nawet na katar - tutaj, tego nie ma. Dokładny wywiad, super słuch i koncentracja przy badaniu płuc, oskrzeli, etc. Myślę, że nie jeden lekarz czuje dyskomfort, gdy ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Agnieszka Budzyńska

Gastroenterolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, przez horror jaki przeszłam z kolonoskopią wykonywaną na żywca w innym szpitalu to Pani Doktor pokazała mi iż można zrobić to badanie w znieczuleniu, bez cierpienia. Po badaniu nie miałam bolesnego brzucha a cierpię na wzjg. Pani Doktor zastosowała leki które spowodowały remisuje choroby. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna Jarosz

lek. dent. Marcin Jasiak

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

bylam pacjentka PANA DR MARCINA JASIAK.USUWALAM ZEBA DOLNA SIODEMKE SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA FACHOWOSC W USUWANIU ZEBOW NA SZOSTKE SPOKOJNY OPANOWANY LEKARZ .BARDZO POLECAM PANA DR.ZEBA USUWALAM 10.01.2020

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

lekarz Werner Lubos

Stara 5
42-600 Tarnowskie Góry

Potrzebuje pilnie skataktowac sie z dr Werner Prosze o kontakt na moj mail lub o pods nie telefonu na ktory moge zadzwonic Dziekuje Krzysztof kemakrz@yahoo.com
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Mrożek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz z niesamowicie empatycznym stosunkiem do pacjenta. Konkretny, zainteresowany, rzetelnie i dokładnie wyjaśniający chorobę oraz działania, jakie należy zastosować. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr M

lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Przedwiośnie 31
42-605 Tarnowskie Góry

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Łuczkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Lelewela 7a lok. 4
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma dla pacjentow. Trafnie dobiera zawsze masci i lekarstwa. Wytlumaczy wszystko, jest kompetentna i zna sie na tym co robi juz ponad 30 lat. Szczerze polecam.

lekarz Katarzyna Chmiel

ul. Bałkańska 10
42-600 Tarnowskie Góry

To moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo wdzięczna jestem, że trafiłam na Panią Doktor. Podeszła do mnie z wielką empatią, zrozumieniem i troską, dopytywała, czy wszystko rozumiem, ponadto przeprowadziła mnie przez badanie krok po kroku. Dzięki komfortowi jaki czułam z pewnością nie bałabym się udać kolejny raz, a to tak ważne by dbać o swoje zdrowie intymne. Mogę polecić z czystym sumieniem <3
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Roman Krawiec

Poranna 16
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz godny polecenia. Jednak ja musiałam zrezygnować, ponieważ nie stać mnie na prywatne leczenie u Pana Doktora.. Lekarz kompetentny, dokładnie tłumaczy, zawsze wyjaśnia wszystkie pytania. Plusem jest to, że nie trzeba się umawiać tylko można przyjść w dowolny dzień. Uprzejmy, z poczuciem humoru, choć czasem miałam wrażenie, że sztuczny. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizycie, zawsze USG, odpowiednio często cytologia. Robił także inne potrzebne badania. Generalnie polecam, jednak koszt leczenia ...
Opinia dodana przez: Anonimowa