lekarz Agata Karowicz-Bilińska

Ginekolog położnik, USG, RTG

3,9
3,5

Pani doktor jest uprzejma i kompetentna. Miałam infekcję wirusem HPV (który prowadzi do raka) i zmiany na szyjce macicy. Pani doktor wymroziła je i jak do tej pory na kontrolach jestem czysta. Pomogła mi przejść przez ten trudny okres. Bardzo polecam

Niestety Pani Doktor jest nieszczęśliwą i zazdrosną o młode dziewczyny osobą i to przekłada się na poziom obsługi pacjenta. w przypadku nfz traktuje dziewczyny jak zło konieczne a jeżeli prywatnie to wiecznie zleca badania-oczywiście płatne.opinia w szpitalu którą uzyskałam w pełni się zgadza z ta którą miałam w trakcie pobytu w szpitalu. Przez zachowanie tego człowieka nie zamierzam rodzic w madurowiczu. Mam nadzieje że moja opinia pomoże. Próbowałam dodać opinię w portalu: "znany lekarz" jednak Pani doktor jest moderatorem tego serwisu i akceptuje tylko pozytywne opinie.... Pozdrawiam

Niestety Pani Doktor jest nieszczęśliwą i zazdrosną o młode dziewczyny
osobą i to przekłada się na poziom obsługi pacjenta. w przypadku nfz
traktuje dziewczyny jak zło konieczne a jeżeli prywatnie to wiecznie zleca
badania-oczywiście płatne.opinia w szpitalu którą uzyskałam w pełni się
zgadza z ta którą miałam w trakcie pobytu w szpitalu. Przez zachowanie tego
człowieka nie zamierzam rodzic w madurowiczu. Mam nadzieje że moja opinia

Witam. Chciałabym polecić panią doktor wszystkim dziewczynom idącym pierwszy raz do ginekologa.Idąc pierwszy raz do takiego lekarza jest się przerażonym ale przy pani doktor nie czuje się skrępowania. Wszystko rozumie i tłumaczy. Przy Badaniu stara się być jak najbardziej delikatna.Odpowiada na wszystkie pytania i niczego nie bagatelizuje. Uprzejma i naprawdę bardzo miła co rzadko się zdarza wśród lekarzy. Wizyta dość droga ale warta tych pieniędzy.Pani doktor zrobiła mi potrzebne badania i wszystko sprawdziła czy na pewno jest dobrze. ;) Nie zmienię już lekarza.;)Polecam jak najbardziej.;)

Jestem pod opieką Pani Doktor już prawie 16 lat.Wspaniały lekarz....i naprawdę GODNY POLECENIA :-) J. Twardowska

J. Twardowska

Niestety jestem rozczarowana Panią doktor Leżałam w Madurowiczu. Miałam lekkie plamienie, położono mnie w szpitalu po czym przez tydzień otrzymywałam luteinę oraz femibion czyli leki które przyjmowałam przez całą ciążę. Nie udzielono mi żadnej informacji na temat mojego stanu zdrowia. Długo czekałam aż mnie wypisze, byłam gotowa wypisać się na żądanie. Pani doktor jest skrajnie nieuprzejma. Dziewczyny radzę unikać żadnej wiedzy ani pomocy- to jest moja opinia. Pozdrawiam

Do Pani Profesor trafiłam 18 lat temu. I cały czas do Niej chodzę mimo, że parę razy byłam u innych lekarzy to i tak do P. Profesor wracam. Miła, wrażliwa, uprzejma, kompetentna. Polecam wszystkim kobietom.

Pani profesor jest wg mnie idealnym wyborem. Bardzo bałam się pierwszej wizyty u ginekologa -pani profesor była delikatna i wyrozumiała. Odpowiadała na pytania, nawet na te, które mogłyby się wydawać oczywiste. Nowy gabinet na Franciszkańskiej jest bardzo przyjemny -właściwie nie odczuwałam stresu z powodu wizyty u ginekologa (co u młodej dziewczyny jest niezwykle ważne). Trafna diagnoza uwolniła mnie od bólu, który mnie bardzo niepokoił.

Polecam Panią Profesor. Zna się na pracy, którą wykonuje.

Polecam Panią Profesor. Zna się na pracy, którą wykonuje.

super lekarz polecam wszystkim przyszłym mama i nie tylko

super lekarz polecam wszystkim przyszłym mama i nie tylko

BANKRUTUJEMY ! Wydalismy już ok. 500.000 zł na różne formy rehabilitacji od lat dziewięćdziesiątych.a stracimy jeszcze razem z dzieckiem kilka lub kilkadziesiąt milionów zł przez całe jego życie. lekkie porażenie mózgowe nastapiło na skutek braku reakcji po odejściu wód płodowych.2 godziny czekania aby podjąc decyzję w brudnym madurowiczu to zawsze zniszczone życie pacjentów.o innych problemach nie piszemy bo serwery padną.