Rtg Łódź

lekarz Aneta Krasoń

Zakładowa 56
Łódź

Pani doktor prowadziła moją ciążę w enel medzie w Blue City i jest najwspanialszym lekarzem jakiego znam, niezgadzam się z negatywnymi opiniami, trafiłam do Pani doktor w 6 tygodniu ciąży ze skierowaniem ,na Usg był pęcherzyk ciążowy ale było za wcześnie więc Pani doktor wyznaczyła kolejną wizytę za dwa tygodnie i uspokoiła żeby się nie martwić bo według niej wszystko jest ok, na kolejnej wizycie biło już serduszko, Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna i kulturalna osoba. Na zabieg poszłam bardzo zestresowana. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła a podczas zabiegu próbowała mnie zrelaksować. To dzięki niej oraz jej asystentce dałam radę się uspokoić. Powiem szczerze, że panicznie boję się dentystów a na zabieg usuwania ósemki wybrałam się po długim zwlekaniu. Jednak, gdybym trafiała tylko na takich dentystów, jak Pani Anna to na pewno by było o ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Gonicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Traktorowa 23 A
Łódź

Odradzam. Z żoną z powodu bólu i powtrarzających się skurczy pojechaliśmy na SOR ( 34 tydzień ciąży). Doktor przyjął żonę, przy czym nie szczędził sobie niepotrzebnych komentarzy typu "wy to wszystkie teraz przesadzacie", czy "teraz to wy nawet w ciąży boicie się alkoholu napić". Traktował żonę jak idiotkę, której nudzi się i o połnocy przyjeżdża na SOR. Dopiero gdy dowiedział się, że żona jest stomatologiem nieco spuścił z tonu, ale ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Dawidowicz

przychodnia
Łanowa 85
91-110 Łódź

Byłam u Pana Doktora na mojej pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny, tłumaczył szczegółowo przebieg badania. Przy tym bardzo miły i delikatny. Na pewno następnym razem także wybiorę Doktora Dawidowicza.
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!
Opinia dodana przez: Mał

lekarz Joanna Gruszczyńska-Walczak

Piotrkowska 121/4
90-430 Łódź

Godna polecenia,jako jedyna wpadła na co choruję,posiada wiedzę i jest na bieżąco z nowymi metodami,lekami. Jest dostępna,miła,kompetentna.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Kwiatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sierakowskiego 77/81
Łódź

Osobiście nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjentki. Priorytetowo traktowane są Panie z wizyt prywatnych. A na NFZ, czekaj na zabieg, aż znajdzie się wolny czas. Wiele dziewczyn przeżywało na oddziale w Łęczycy tragedię- poronienia. Ze strony lekarza zero współczucia - dla niego kolejne skrobanie :-(
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Agata Karowicz-Bilińska

Ginekolog położnik, USG

Orchidea - Gabinety Specjalistyczne
Nowa 37
91-001 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Profesor. Badania bezbolesne i w miłej atmosferze, gabinet czysty i nowoczesny. Duży plus za nowoczesne usg. Polecam
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Waldemar Lech

Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz, ktory ma wiedzę i doświadczenie, bardzo konkretny,nie wdaje się w dyskusje z pacjentem, ale skupia na konkretnych informacjach o stanie zdrowia i badaniu, dlatego wielu paniom wydaje się mało wrażliwy bądź panie mogą mieć odczucie,ze nie poświęca pacjentce wystarczajaco uwagi.Ważne jednak,że zna sie na rzeczy,skutecznie stawia diagnozę i leczy.Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Andrzej Czerwoniec

Ginekolog, RTG

Przychodnia ginekologiczno-położnicza
Tuwima 71
90-031 Łódź

Pan doktor jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Na pierwszej wizycie wypisał mi skierowanie na badanie i tylko za tę wizytę płaciłam, a były jeszcze dwie, ponieważ wyniki nie były poprawne. Jak to bywa u lekarzy prywatnych często stawiają na zysk, tutaj tak nie jest. Lekarz stara się wyleczyć i nie robi tego kosztem pacjentki.

Badania RTG w Łodzi