Lekarze Gliwice

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne GlivClinic
pl. Piłsudskiego 6/1A
Gliwice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Joanna Tylikowska-Agdan

Psychiatra, Internista

ulica Jana III Sobieskiego 2/5
44-100 Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

lekarz Anna Wachowiak

Strzelców Bytomskich 25
44-109 Gliwice

Wspaniały Pediatra. Niesamowite ciepło i oddanie dzieciom! Zawsze stawia prawidłowa diagnozę. Zawsze bardzo dokładnie omawia z rodzicem kwestię zdrowotną dziecka. Wiadomo, że chore dziecko może zdezorganizować życie całej rodzinie, więc Pani doktor potrafi nie tylko leczyć, ale wspierać rodziców chorego dziecka, za co jestem OGROMNIE WDZIĘCZNA!!! Szczerze polecam wszystkim rodzicom konsultację z Panią doktor.

lekarz Małgorzata Grzegorzak

dentalclinic
44-100 Gliwice

Od wielu lat leczy całą moją rodzinę, teraz już w swoim prywatnym gabinecie. Doskonały fachowiec, a przy okazji bardzo miła osoba. Nawet osoby panikujące na samo hasło "dentysta" już po pierwszej wizycie pozbywają się strachu.

lek. med. Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
44-100 Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.
świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam

Andrzej Baryluk

Gabinet Baryluk Andrzej
Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Ewa Maria

lekarz Sławomir Bolek

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza. Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie. Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać. Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Małgorzata Rudawiec

Poradnia Lekarzy Specjalistów ZDAN-MED Sp. z o.o.
Norberta Barlickiego 10
44-100 Gliwice

Bardzo dziekuje Pani Doktor za poswiecony czas i przyjęcie w naglym przypadku poza kolejnościa. Super podejscie do pacjenta, empatia i zrozumiane- to zdecydowanie cechy Pani Doktor. Jestem bardzo wdzieczna, z tak mila wizyta w ramach NZF nie spotkałam sie już dawno..
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n .med. Dmytro Żaworonkow Gabinet Chirurgii Laserowej, Proktologii i Flebologii
Dubois 16 pok. 115
Gliwice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi dużo czasu tłumacząc na czym polega moja choroba. Otrzymałam skierowanie do szpitala. Gorąco polecam tego lekarza.

lekarz Maciej Kapinos

Psychiatra

Świętojańska 5a/7
44-100 Gliwice

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)

lekarz Agata Pakura

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
44-121 Gliwice

Najlepsza Pani doktor, zawsze odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ma świetne wyczucie jeśli chodzi o najmłodszych pacjentów. Nie przepisuje na byle katar od razu antybiotyków. Leczy moją córkę i męża.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Marta Woźniak-Szopa

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Polecam gorąco. Kompetencja oraz obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Dogodne godziny przyjęć pacjentów oraz przystępne ceny.
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Radiolog
                                       dr Magdalena Serafin

dr Magdalena Serafin

Radiolog

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani dr Serafin to bez dwóch zdań świetny specjalista! Dokładna, bardzo sympatyczna a przede wszystkim bardzo cierpliwa. Szczerze polecam!

dr n. med. Ewa Choromańska

Anestezjolog, Internista

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do ...

lekarz Bożena Kobierecka

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo rzeczowa i konkretna okulistka, posiadajaca duża wiedzę nie tylko z dziedziny okulistyki, lecz również chorób istniejących w organizmie a mających wpływ na stan oczu. Okulistka warta polecenia

dr n. med. Rafał Ulczok

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Instytut Onkologii
Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Piotr Nowocień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Akademicka w Gliwicach
ulica Moniuszki 13
44-100 Gliwice

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Grzegorz Wrzask

Kalinowa 58
44-100 Gliwice

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof