Lekarze Gliwice

lekarz Małgorzata Dubrawska

Pulmonolog

Centaura 17/27
44-117 Gliwice

Jedyna opinia na tym portalu zaczyna się tak: "Przesympatyczna Pani Doktor (...)", coż aż musiałem sprawdzić w centralnym rejestrze czy przypadkiem nie występuje więcej lekarzy o tym nazwisku... niestety nie. A więc niesympatyczna, brak empatii, zainteresowania, i co gorsze brak wiedzy... przez takich leakrzy ludzie decydują na korzystanie z dr "google". Być może specjalizacji w zakresie alergolog wybitnie nie leży Pani doktor, być może jako pediatra i pulmonolog jest dobra ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko
Opinia dodana przez: Mariola

dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

I Klinika Radioterapii i Chemioterapii, Centrum Onkologii-Instytut, Oddział w Gliwicach
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.
Opinia dodana przez: Robert
Lekarz z powołania. Bardzo charyzmatyczny, rzeczowy jak dr. House. Jedyny jak dla mnie. Nie śpieszy się z diagnozą co jest dziś rzadkością. Pan doktor jest takim białym krukiem w dziedzinie medycyny. Przyjemnie się go słucha (wiedza i doświadczenie). Szkoda, że zbyt późno trafiłam pod jego "ręce".
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

Marcin Zeman

Chirurg onkolog

instytut onkologi
Gliwice

Życia mi zabraknie na podziękowania . Najlepszy lekarz , dzięki Panu Doktorowi mój syn ma możliwość dorastać przy Ojcu . Od operacji minęło pięć lat i nie ma dnia żebym nie dziękowała że tacy Lekarze są . Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.
Gliwice

Dzień dobry, miałem planowany zabieg chirurgiczny u pani doktor jestem zachwycony podejściem do pacjenta , oczywiście wszystko poszło zgodnie z planem ale chciałem napisać ze poczułem się zaopiekowany , poczułem serdeczność życzliwość w podejściu do pacjenta . Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości
Z Panią Doktor Moniką Klimińską skontaktowałam się z powodu choroby mojej Mamy. Pani Doktor przyjmowała Mamę do "Samarytanina" w Opolu. U Mamy wykryto w nowotwór złośliwy wątroby (meta). Mama została przebadana w Uniwersyteckim Szpitalu w Opolu (na ul. Witosa), gdzie kontakt lekarza z pacjentem jest poniżej jakiegokolwiek akceptowalnego poziomu. Mamie dano wypis po szczegółowym badaniu na raka przez salową, lekarz z nią nie rozmawiał i właściwie została pozostawiona sama sobie. ...

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Genetyk kliniczny

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii
Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Wacław Burak

Internista, Kardiolog

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Banaszkiewicz

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, bardzo uprzejmy, kompetentny, jest to lekarz godny polecenia

lekarz Witold Pakosz

Laryngolog

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Bardzo polecam Pana Witolda! Konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta i zaangażowanie w pracę. Kilka dni wcześniej byłem u innego laryngologa.. w przychodni "meden" i stanowczo odradzam tego lekarza.
Opinia dodana przez: michał

dr Maciej Szewczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
44-151 Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU. SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM Pacjenci JP, LP i PP
Opinia dodana przez: JP, LP i PP

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Wszystko co najlepsze napisane w opiniach o Panu Doktorze to 100% prawdy. Polecam wszystkim z męskimi problemami.
Opinia dodana przez: Ryszard