Lekarze Gliwice

dr n. med. Agata Chobot

Indywidualna Praktyka Lekarska
44-100 Gliwice

Gorąco polecam tego lekarza. Trafiłam do pani doktor po bardzo grożnej sytuacji zakończonej pobytem w szpitalu mojego dziecka (pobyt spowodowany dużym zaniedbaniem poprzedniego pediatry, który upierał się przy błednej diagnozie, nie słuchając moich sugestii).Dr. Chobot jest lekarzem z powołania. Można zawsze liczyć na Jej wsparcie i konsultacje telefoniczne. Niezwykle życzliwa dla dzieci i również dla ich rodziców. Odbiera telefony nawet w weekendy i o późnych porach w trakcie tygodnia, byle ...

lek. dent. Kinga Korczak-Tajstra

Spółdzielcza 27A
44-100 Gliwice

Polecam panią dr Kingę Korczak. Wspaniała specjalistka z ogromną wiedzą , wykonuję swoją pracę z pasją. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług, niesamowita delikatność, zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty. Wizyta zgodna z grafikiem bez opóźnień. Z pewnością wrócę
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agnieszka Graczyk-Purzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Sikornik" Sp. z o.o.
ulica Rybitwy 2
44-100 Gliwice

Wspaniały, kompetentny lekarz. Bardzo sympatyczna, ciepła osoba. Zawsze z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Kamila Płaczek

Aleja Przyjaźni 7
44-100 Gliwice

Bardzo trafna diagnoza w dwóch różnych schorzeniach, co potwierdzily badania laboratoryjne. Świetny kontakt z pacjentem! Bardzo ciepłe podejście. Wielki profesjonalizm i urok osobistty !!!
Opinia dodana przez: SŁAWEK

lekarz Maria Goleń

Onkolog

Instytut Onkologii w Gliwicach
44-100 Gliwice

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia wiem, że będę w dobrych rękach. Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

lekarz Rafał Kubarek

Pulmonolog

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Doskonały pulmonolog, z bardo dobrym przygotowaniem

dr n. med. Cezary Szymczyk

Neurochirurg

Centrum Onkologii
Gliwice

Tylko dwie krótkie rozmowy wystarczyły mi,aby przekonać się , z kim mam do czynienia.Wielka kultura osobista,cierpliwość i otwartość na problemy pacjenta(mimo zmęczenia po przeprowadzeniu operacji),kilka dobrych słów do kogoś,kto właśnie obudził się z narkozy z rurką w krtani i kilkoma innymi w różnych miejscach ciała - to naprawdę wielka rzecz. Dziękuję,Panie Doktorze! Hanna Łudzik
Opinia dodana przez: Hanna 22

dr n. med. Krystyna Nałogowska-Głośnicka

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.
Opinia dodana przez: Sali

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

Katarzyna Steinhof-Radwańska

Radiolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

wielki Człowiek i wielki Lekarz. Znawca prawideł medycyny, dociekliwa w mądry sposób, racjonalna, uczuciowa i wspierająca. Niewiele znam takich lekarzy.

lekarz Urszula Pieprzyca

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Bardzo długo zwlekałam z pierwszą wizytą u ginekologa i gdy w końcu się na nią zdecydowałam byłam mocno zestresowana. Pani doktor podeszła do wszystkiego w sposób bardzo kompetentny i delikatny, dzięki czemu nie miałam oporów przed kolejnymi wizytami. Zarówno gdy starałam się o dziecko jak i w czasie ciąży czułam duży spokój będąc pod opieką dobrego ginekologa. Mogę polecić panią doktor każdemu kto szuka osoby kompetentnej, cierpliwej i uprzejmej.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Stanisław Borysławski

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

Bożena Szadkowska-Breguła

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Polecam serdecznie Panią doktor! Symaptyczna i profesjonalna. Jestem jej wieloletnią pacjentką

lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

ulica Plebiscytowa 16/6
44-100 Gliwice

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Korecki

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

Neurolog

44-401 Gliwice

Pani Doktor jest świetna - żyję - wróciłam do pracy. W najtrudniejszym dla mnie momencie choroby spokojnie tłumaczyła i autentycznie ciszyła się z każdego dobrego wyniku.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maria Zdzieblik-Waniczek

Szkoła Rodzenia
Stanisława Moniuszki 11
44-100 Gliwice

Niesamowicie empatyczny lekarz z ogromem wiedzy. Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Bardzo dobrze i cierpliwie wytłumaczyła nam na czym polega chora. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Włoszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRYZMAT-OKULISTYKA
Tarnogórska 70/1
44-100 Gliwice

Miałem zabieg usunięcia zaćmy,jestem bardzo zadowolony.Pani Doktor miła ,kompetentna. Bardzo polecam.

lekarz Michał Kalemba

44-401 Gliwice

Kompetentny i miły lekarz. Fachowe informacje na temat choroby, cierpliwie odpowiada na pytania, można mu zaufać. Polecam wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agata