Lekarze Gliwice

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Onkolog
                                       lek. med. Łukasz Kleszyk

lek. med. Łukasz Kleszyk

Onkolog

ul. Armii Ludowej 1/15
44-121 Gliwice

Kompetentny lekarz godny polecenia. W profesjonalny sposób prowadził u mnie leczenie radykalne. Szczęściem jest spotkać dobrego człowieka na swojej drodze. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach
ulica Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-109 Gliwice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Ligia Ładoń

NZOZ Dentinal
Dolne Wały 20/3
44-100 Gliwice

Bardzo sympatyczna i kompetentna. Wszystkim polecam. Chodzę do niej od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany na innego stomatologa. Gdy jest na urlopie, to czekam na jej powrót.

lek. dent. Andrzej Soja

Plac Jaśminu 2
44-152 Gliwice

Stomatolog pierwsza klasa komfort jaki stwarza pacjentowi podczas leczenia pierwszorzedny.Posiada ogromną wiedzę. Polecam tego stomatologa gorąco.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Iwona Streiss

al. Wojciecha Korfantego 17/4
44-100 Gliwice

Pani Streiss w każdym ocenianym punkcie zasługuje na 5 gwiazdek. Zaufanie do kompetencji - TAK, jak najbardziej wszystko OK Poświęcony czas - w 100% wykorzystany Godny polecenia - zdecydowanie TAK! Tłumaczenie choroby i leczenia - tutaj też wszystko super Kompleksowość podejścia - oczywiście że TAK, Uprzejmość - wyjątkowa, bardzo kulturalna i miła osoba, absolutnie TOP!
Opinia dodana przez: Thaddaeus

dr n. med. Bożena Białkowska

Internista, Kardiolog

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

Ewa Mękwińska

Spółdzielczy Gabinet Stomatologiczny
44-100 Gliwice

Niewzykle kompetentna, miła lekarka. Jej wiedza jest ogromna, widać, że Pani doktor jest "na czasie" z nowinkami z branży, aby móc odpowiednio pomóc pacjentowi. Ma niesamowitą intuicję lekarską, cierpliwość i delikatność dla pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco

dr Maja Kwiecińska

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Bardzo kompetentna i bardzo sympatyczna pani doktor. Profesjonalnie zdiagnozowała bruksizm. Poleciła mi kupno szyny. Sama ją przy mnie bardzo profesjonalnie "przygotowała do użytku".
Absolutnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor to świetny specjalista. Szybka i trafiona diagnoza, skuteczne leczenie- to wszystko czego oczekuje się od lekarza. Jednak pani doktor daje coś więcej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, choć pacjentów jest sporo poświęca dużo czasu, by wszystko dokładnie wyjaśnić i rozwiać ewentualne wątpliwości. Z pierwszej wizyty wyszłam wyposażona w zestaw artykułów dotyczących mojej dolegliwości. Widać, że leczenie to jej pasja a nie sposób na ...
Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

lek. dent. Sylwia Czekurłan

Niedbalskiego 1 lok.5
Gliwice

Jestem pod opieką stomatologiczną Pani Czekurłan od wielu lat. Dzięki niej pokonałam swój strach przed dentystami. Jest bardzo miłym i kontaktowym lekarzem. Kiedyś zgłosiłam się do niej z bólem zęba i zostałam przyjęta niemalże od razu. Nigdy nie miałam żadnych problemów i do dziś cieszę się pięknym uśmiechem. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Anna Stachurska-Mucha

ARAMEDICA.PL
ul. Częstochowska 22
44-100 Gliwice

Wspaniała p. doktor. Skierowała mnie na zabieg nietrzymania moczu. Wykonywała mi zabieg z innym lekarzem. Zabieg w 100 udany. Jestem niezmiernie zadowolona. Dziękuję P. Doktor

lekarz Beata Strzałkowska

Lekarz rodzinny

Grottgera 14/8
44-100 Gliwice

Cudowna pani doktor! Pełna wiedzy, ciepła i empatii. Anioł w ludzkiej postaci!!! Serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Karla

lekarz Urszula Horodecka

Neurolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Szybko postawiła trafną diagnozę. Bardzo dobry specjalista ale również sympatyczny człowiek.

lekarz Jolanta Smyk

Dermatolog

Poradnia Psychologiczna "PARTNER"
Józefa Wieczorka 22
44-100 Gliwice

Bardzo polecam.... Od kiedy zaczęłam chodzić do Pani doktor, powrócila wiara w lekarzy z powołania...stawia trafnie diagnozę, miła, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest poprostu wspaniała jako lekarz....z czystym sumieniem gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Marzena Kasińska

Dermatolog

ul. gen. Leona Berbeckiego 2/3
44-100 Gliwice

Pani Doktor wyprowadziła mnie na prostą z koszmarnej pokrzywki, którą nie potrafiłam wyleczyć od 2 lat z pomocą innych lekarzy. Wnikliwie wysłuchuje pacjenta, pomimo że w przychodni roi się od pacjentów. Jej dyspozycje są jasne i klarowne, wszystko tłumaczy, ma cierpliwość. Jest kompetentna, stosuje nowoczesne terapie i metody leczenia. Pamięta historię pacjenta, pomimo, że walą do niej tłumy. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją że lekarz przychodzi pół godziny przed ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Katarzyna Bąk-Drabik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu. Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

lekarz Stanisław Urban

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Jest lekarzem mądrym i przenikliwym.Daje poczucie bezpieczeństwa-poczucie,że znalazłaś/eś się we właściwych rękach i możesz mu zaufać.Ma ciepłe podejście i wyciąga trafne wnioski przy czym w słowach jest oszczędny.Dobry słuchacz.Bardzo dobry doświadczony specjalista.
Opinia dodana przez: Justyna