lekarz Agnieszka Drożniak

JA udałam się do Vesuny z nieprzyjemnym, kobiecym problemem. Potrzebowałam fachowca i go dostałam. Podejście bardzo delikatne, wyroozumiałe. Chociaż trzeba się naczekać.

Robiłam botox w okolicach ust. Miałam zmarszczki mimiczne okropne. Chyba sie od tego uznaleznię, bo jest super:) Trochę ni emogła się dogadac z terminem, ale jakos sie udalo. Nie jestem fanem tego, ze Vesuna jest w galereiach, ale w środku jets bardzo ładnie

Zanim poszłam na zabieg laserowy na twarz, wybrałam się na zabige kosmetyczny do Pani Agnieszki, żeby sie przekonać i się przekonałam :) Wszystko poszło sprawnie i zgodnie z planem. Jak macie czas, żeby poczekać na termin to spoko wszystko

Pani doktor podczas zabiegów wprawdzie sprawiała wrażenie, jakby jej się gdzieś spieszyło, ale same zabiegi bez zarzutu. Miałam już 8 z 10 zabiegów eat skin shock na pośladkach i widać wyraźne efekty, a to chyba najważniejsze.

Pani Drożniak robiła mi zabieg z zakresu ginekologii estetycznej i wszystko było bardzo w porządku. Miałam już ogólem trzy sesje i podejście pani doktor mi odpowiada. Jest profesjonalna i rzeczowa a do tego poleciła zabieg który rzeczywiście przyniósł dobre efekty. Chodzi o urządzenie thermi rf

Pani Agnieszka robiła mi powiększanie i modelowanie ust, zresztą już któryś raz z kolei i jak zwykle wszystko było jak należy. To lekarka która ma wyczucie i potrafti się dostosować do takiego efektu na jakim nam zależy. Za pierwszym razem bałam się jakichś takich wielkich rybich ust bo chciałam delikatną zmianę i usta naprawdę prezentowały się ładnie i naturalnie

Pani Agnieszka zajęła się moimi bliznami po trądziku i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Długo walczyłam z różnymi kremami, peelingami i nie wiadomo czym ale w końcu to laser miał najwięcej sensu

Całkowicie odmienną opinie można sobie wyrobić współpracując z p. Dr. W praktyce uprzejmość jest tylko potrzebna, aby złapać jak najwięcej klientów na jak najdroższe zabiegi, p. Dr "nie ma czasu" aby przeprowadzić konsultacje dermatologiczna, ale zawsze go znajdzie, aby wstrzyknac komus 10x droższy wypełniacz. Nieuprzejma, opryskliwa, daje wiele powodów do smutku, zmartwień a nawet łez.

U Pani Drożniak leczyłem się laserowo z chrapania. Sama poleciła taką metodę i skorzystałem. Efekty są. Partnerka zadowolona. Zabieg trzeba będzie za jakiś czas powtórzyć ale mimo wszystko warto. Trochę kasy na to poszło ale przynajmniej nie męczę już siebie i wszystkich dookoła

Szukałem kliniki i lekarza który zna się na laseroterapii bo zależało mi na laserowym usuwaniu blizn i trafiłem właśnie do Vesuny do p. Agnieszki Drożniak. Wytłumaczyła mi wszystko, doradziła co i jak i dobrała liczbę zabiegów. Teraz jestem już po i z efektów jestem zadowolony. To profesjonalna i rzeczowa lekarka która zna się na swoim fachu