lekarz Agnieszka Drożniak

U tej pani doktor robiłam wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Tak mi wcześniej doradziła na konsultacji i to rzeczywiście przyniosło dobry efekt. Widać że jest dokładna i ma profesjonalne podejście do pacjentów. Odpowiada wyczerująco na pytania a tego mi niestety u niektórych lekarzy brakuje

Pani Agnieszka Dróżniak korygowała mi nos. Sama poleciła zabieg kwasem hialuronowym i pomysł mi się spodobał bo wcześniej zastanawiałam się nad operacją ale to jednak za duża ingerencja w ciało i trochę się bałam. Tak czy inaczej wszystko bardzo fajnie. Wrócę tam pewnie na powtórkę za parę miesięcy

U pani Dróżniak robiłam ostatnio peeling laserowy. Bardzo fajna sprawa. Pani doktor jest miła, sympatyczna i doradza w kwestii doboru odpowiedniego zabiegu czego mi zwykle brakuje w innych klinikach

Pani Drożniak prowadziła u mnie laserowe usuwanie blizn. Najpierw miałam u niej poradę dermatologiczną jaki zabieg ma w ogóle w moim przypadku sens i poleciła mi wtedy właśnie laser. Efekty były już w zasadzie po pierwszym zabiegu, ale potrzebowałam 4. Wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie. Co prawda na zabieg trzeba się umówć z większym wyprzedzeniem bo pani doktor ma spoto pacjentów ale warto

U pani dokor Dróżniak leczyłem swego czasu wypadanie włosów i jestem z jej usług zadowolony. Poleciła jaki zabieg wybrać, wykonała go bardzo profesjonalnie. Ceny w Vesunie może nie najniższe ale teraz chyba wszędzie się tyle płaci za tego typu zabiegi więc nie narzekam, bo efekty są takie o jakie mi chodziło

U pani Agnieszki usuwałam swego czasu laserowo rozstępy. Miałam ich trochę po odchudzaniu i doradzono mi właśnie laser, bo jak wiadomo kremy się raczej nie sprawdzają. Tak czy inaczej zabiegi miałam cztery i po nich rozstępy w zasadzie prawie całkowicie przestały być widoczne. Pewnie wrócę do tej pani doktor na depilację laserową bo bardzo się do lasera przekonałam

Moj maz cale zycie mial problem z chrapaniem, do czasu az nie dowiedzielismy,ze mozna to wyleczyc poprzez laser. Skontaktowaliśmy się z pania Anieszka i dowiedzielismy sie przede wszystkim jak ten zabieg wyglada i czy starszy wiek przeszkadza w jego przeprowadzeniu czy nie. Przesympatyczna kobieta no i problem z chrapaniem w końcu zniknol.

U pani Agnieszki robiłam sobie laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. Czytałam opinie ogólnie o laserze, że czasem dochodzi do poparzeń. Wahałam się, ale po wizycie u pani Dróżniak byłam zdecydowana. Zbadała moją skóre i wiele doradziła. Nie żałuje, bo w końcu moja skora wygląda ładnie a cena jest naprawde przystępna. Pani Agnieszka wykonała świetna robotę!

Jakiś czas temu zdecydowałam się na korektę nosa kwasem hialuronowym. Poczytałam o tym trochę, umówiłam się na konsultację i stwierdziłam że to dużo lepsza opcja niż operacja. Na konsultacji byłam właśnie w vesunie. Pani Dróżniak bardzo dokładnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania co mi sie spodobało więc do niej też umawiałam sie na zabieg. Lekarka dosyć zabiegana bo chyba ma sporo pacjentów ale daje radę z ogarnianiem. Zabieg szybki, wszystko poszło w miarę sprawnie chociaż przy moim nosie niewiele dało się wyczarować. Poprawa jednak jakaś jest i pewnie wrócę tam za jakiś rok jak kwas hialuronowy się wchłonie

U pani Dróżniak robiłam swego czasu bezoperacyjny lifting exilis elite. Nie chciałam jakiejś strasznej ingerencji w wygląd mojej twarzy, chciałam ją tylko nieznacznie odmłodzić i to się rzeczywiście udało. Widać że lekarka ma dużo na głowie i myślami jest już przy kolejnych pacjentach ale zabieg wykonała bardzo dobrze i profesjonalnie więc nie mam się czego przyczepić