lekarz Agnieszka Drożniak

U pani Dróżniak byłam na konsultacji w sprawie zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej i przekonała mnie wtedy do siebie i do samego zabiegu na tyle że w koncu sie na niego zdecydowałam. Jestem zadowolona z efektów

Do pani doktor chodze już od kilku miesiecy i bardzo mi pomaga w moich problemach z trądzikiem różowatym. Generalnie zastanawiam sie też nad leczeniem laserowym bo w vesunie gdzie przyjmuje mają taką opcje i podobno całkiem fajnie sie sprawdza. Nie jest to niestety tanie ale wiem że pani Dróżdż by mi tego nie polecała gdyby nie miało sie sprawdzić. Ogólnie rzecz biorąc polecam

Pani Dróżniak bardzo pomogła mi w walce z trądzikiem którego nie potrafiłam się pozbyć przez dłuższy czas. Znalazła przyczynę problemu i dobrała odpowiednie leczenie. Na każdą wizytę musiałam wprawdzie dość długo czekać ale było warto. Trzeba się liczyć z terminami na za 3 tygodnie czy nawet miesiąc

Pani Agnieszka zajmowała się laserowym usuwaniem moich blizn potrądzikowych i jestem jej bardzo wdzięczna za tak skuteczną pomoc. Sama doradziła mi najpierw, co mogę zrobić i pomogła mi wybrać odpowiednie rozwiązanie. Świetna opieka i fachowe podejście do pacjenta. Nie czułam się olewana, a to jest często duży problem lekarzy.

Lubię taki profesjonalizm i zaangażowanie, więc do pani doktor na pewno będę wracać jeżeli zajdzie taka potrzeba. Mój problem został potraktowany poważnie, dobrano mi odpowiednie zabiegi, które rzeczywiście okazały się skuteczne. No i dodatkowo pani doktor Dróżniak jest bardzo miłą osobą, która potrafi zrozumieć swojego pacjenta. Podoba mi się też że w Vesunie skorzystać można z profesjonalnych nowoczesnych sprzętów. Nie wszędzie można na to liczyć.

U mnie w rodzinie mężczyźni dosyć szybko tracą włosy, ja też zauważyłem że zakola robią się coraz większe i włosy sie przeżedzają. Stosowałem różne szampony, wcierki i suplementy, ale pomagały odżywić włosy, a nie pobudzić do wzrostu nowych. Znalazłem infomacje o mezoterapii, którą robi sie na skóre głowy i okazało sie, że w Vesunie Pani doktor taki zabieg wykonuje. Jestem jeszcze w trakcie terapii, musze iść jeszcze na 3 zabiegi, ale widze kolosalną róznicę, bo włosy zaczynaja sie pojawiać na nowo. Dostalem tez wskazówki co do diety, która pomoże utrzymać efekt. Mam nadzieje, że problem nie bedzie wracał.

Do pani doktor poszłam z polecenia mojej dobrej przyjaciółki, której bardzo za to dziękuje bo miała całkowitą rację :) że to prawdziwy zawodowiec. Podobał mi sie bardzo wnikliwy wywiad i próba zdiagnozowowania mojego problemu. Myśle, że dopiero w taki sposób można naprawde dobrze dobrać zabieg a nie strzelać na oślep. Teraz jestem naprawde zadowolona ze stanu mojej buzi, bo pozostawiała wiele do życzenia niestety.

Do kliniki zgłosiłam się z moim problemem z trądzikiem. Trądzik pod różnymi postaciami "towarzyszy" mi odkąd byłam nastolatką i cały czas z nim walczę. Przechodziłam wielu kosmetologów i dermatologów, ale działali powierzchownie - a to oczyszczanie, a to wystarczy maść i tym sposobem trądzik miałam też po 30-stce. Do Pani Agnieszki trafiłam w sumie przypadkiem gdy szłam na zupełnie inny zabieg, ale w ramach tego przeszłam także konsultacje i postanowiłam podjąć leczenie. Skóra jest troche zniszczona po tych wszystkich latach, ale tym też się wkrótce zajmiemy

Pani Doktor jest niezwykle miłą i fachową osobą, co nie zdarza się tak często jakbyśmy chcieli. Życzliwe podejście, zainteresowanie pacjentem i jego problemami, a nie odesłanie z kwitkiem i standardową maścią na receptę, jak w publicznych gabinetach. Na plus jest oczywiście możliwość podjęcia leczenia nowoczesnymi metodami, jak laser czy światło oczywiście wtedy jeśli problem się do tego kwalifikuje. Szczerze polecam!

Faceci zazwyczaj nie chodzą do takich miejsc, ale mnie zmusiła moja partnerka. Wszystko przez to, że się pocę. Niestety do tego stopnia, że musiałbym wykręcać moje podkoszulki. Nie byłem do końca przekonany, ale p. doktor wszystko mi wyjaśniła i zapewniła, że na pewno będę zadowolony. Teraz muszę jej przyznać rację, bo w końcu mogę wyjść do ludzi bez strachu, że zaraz mnie wszyscy poczują. Zabieg był krótki i bezbolesny. Kumple się śmieja, że jestem po botoxie, ale ja mam spokój :) Po prostu nie ma się czego wstydzić i iść po pomoc. Jeśli będzie trzeba to znowu wrócę do dr Agnieszki.