lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Pani Stomatolog kompleksowo zatroszczyła się o mój uśmiech. 2 implanty plus wyleczenie jednego zęba sprawiły że szczery uśmiech jest u mnie teraz na porządku dziennym. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam Panią Stomatolog. Miałam ogromny problem z górną dwójką, pozostało albo usunięcie albo leczenie kanałowe które należało do bardzo trudnych przypadków. Nie mniej jednak Pani Stomatolog podołała i uratowała mojego zęba. Dziękuję

Zostałem przyjęty z bólem zęba,pomimo kompletu pacjentów. Polecam klinikę ArtDenta, profesjonalizm i kompetencja na najwyższym poziomie. Bogdan z Warszawy.

Zostałem przyjęty z bólem zęba,pomimo kompletu pacjentów.

Polecam klinikę ArtDenta, profesjonalizm i kompetencja na najwyższym poziomie.
Bogdan z Warszawy.

Wlasnie skonczylem leczenie kanalowe pod mikroskopem. Zab uratowany, wyjete ulamane przez poprzedniego lekarza narzedzie. Polecam, bo bije na glowe inne gabinety w Nowym Dworze pod kazdym wzgledem.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor, leczenie było dłuższe (kilkanaście wizyt) i jestem zachwycona. Ceny do zaakceptowania, fachowość, zaufanie i świetny kontakt. Przyprowadziłam do Pani Agnieszki syna na leczenie i polecam Ją wszystkim znajomym. Do nikogo innego już nie pójdę - znalazłam SWOJEGO dentystę!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u pani stomatolog. Wcześniej bardzo niechętnie chodziłam do dentysty, ale dzięki miłej i fachowej obsłudze oraz bezbolesnemu leczeniu zębów pozbyłam się strachu przed dentystą. Podoba mi się też indywidualne podejście do pacjenta, dokładność i kompleksowość leczenia. Polecam leczenie w gabinecie Artdenta każdemu, kto chce mieć dobrze wyleczone zęby.

Pani Agnieszka "odczarowuje" strach przed stomatologiem. Do tego piękne wnętrze i cudowna atmosfera zachęcają do przychodzenia. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła i do tego efekt moich zębów super:) Pewna ręka. Celne diagnozy. Pani doktor jest mistrzynią w swoim fachu. Bardzo polecam!!!

Gabinet zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Doskonale wyposażony, przestronny. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu, a do tego miła i uśmiechnięta. Wszystko tłumaczy i rozmawia z pacjentem. Ma czas i nie patrzy na zegarek. Polecam i dziękuję.

Z całego serca polecam panią doktor Grudzińską. Jest to lekarz z powołania, z super podejściem do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Leczy bezboleśnie i bezstresowo, dodatkowo zawsze porozmawia, uśmiechnie się i wytłumaczy co trzeba. Świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem, ogarnęła problemy z uzębieniem mojego syna, co nie było takie łatwe. Ceny do zaakceptowania jak na tak szeroką gamę usług.

Polecam szczególnie leczenie kanałowe. Może nie jest najtaniej, ale nikt inny nie chciał się podjąć. Temat załatwiony na jednej wizycie.