lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Najlepszy dentysta pod słońcem! Od dzieciństwa bałem się stomatologów, dzieki Pani Agnieszce zmieniłem zdanie! Profesjonalna i dzięki niej mój stan uzębienia jest w dużo lepszym stanie. Polecam wszystkim a zwłaszcza osobom które mają.dentofobie tak jak ja:) pozdrawiam!

Lekarka bardzo profesjonalna. Uratowala mi dwa zeby, ktore byly zle przez innego lekarza leczone kanalowo. Na swoim terenie nie ma konkurencji nawet na podobnym poziomie.

Najlepsza Dentystka jaką w życiu spotkałam ! Polecam szczerze jej usługi , jest kompetentna i profesjonalna. Ja jestem jej bardzo wdzięczna za to że stara się mi pomóc z problemem jaki mam z zębami.

na tę stronę trafiłam przez przypadek,ale opinie chetnie zostawie.Bardzo dobry gabinet,bardzo miły personel i na dodatek mogłam wykonać kompleksowe leczenie. Wczesniej leczylam sie w Warszawie i moge powiedziec ze ceny tutaj sa nizsze,a jakosc i podejscie do pacjenta przewyzsza niejedna wielka klinike.Polecam.

Jest super profesjonalna! Dojeżdżam z Warszawy do Jej gabinetu w Nowym Dworze Mazowieckim. Szczerze polecam!!!

Mega profesjonalizm .. Szczerze polecam !

Mega profesjonalizm .. Szczerze polecam !

świetna lekarka - polecam! Uważam że nie tania, ale prowadzi leczenie warte wydanych pieniędzy.

leczę sie u Pani Dr Kotwy już od kilku lat. Najlepsza stomatolog u jakiej byłem. Nawet przy wizycie u innej stomatolog usłyszałem, że "widać, że był Pan w dobrych rękach". Polecam

Jestem tutaj, bo chciałam przede wszystkim podziękować doktor Kotwie za leczenie. Wszystko przebiegło szybko i idealnie, a efekt widzę w lustrze każdego dnia. Mimo, iż z terminami ciężko to polecam w 100%!

Ładna dziewczyna!!!,ale co nie mniej ważne umie profesjonalnie zająć się pacjentem ,z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor wszystkim mającym problemy z zębami.