lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Ostatnio trafilem troche przez przypadek, ale szczerze i w 100% moge polecic.

Ostatnio trafilem troche przez przypadek, ale szczerze i w 100% moge polecic.

Wykonuje wszystkie procedury stomatologiczne. Leczy dzieci, robi chirurgię, a nie jak inni ciągle gdzieś odsyłają. Będę wracać.

można tak pisać i pisać te komentarze, ale doktor jest dobra i tyle.

można tak pisać i pisać te komentarze, ale doktor jest dobra i tyle.

Polecam szczególnie osobom, które boją się leczenia dentystycznego. Doktor bardzo dobrze znieczula i tylko dzięki jej pracy i zaangażowaniu moje zęby nie tylko są zdrowe, ale przede wszystkim ładne.Naprawdę polecam!

Lekarz naprawdę godny polecenia... Chodzę od dłuższego czasu i zawsze jest na najwyższym poziomie...

Po negatywnych komentarzach widać, że konkurencji puszczają nerwy. Ale nic w tym dziwnego bo doktor Agnieszka zabrała bardzo wielu pacjentów z nowodworskich gabinetow... Polecam, bo to jedyny rozsądny w nowiaku wybór.

Wszystko w porządku. Zdecydowanie polecam.

Wszystko w porządku. Zdecydowanie polecam.

polecam, nigdzie indziej w ndm już nie pójdę.

polecam, nigdzie indziej w ndm już nie pójdę.

Zupełnie przestałam bać się dentysty.Na pierwszą wizytę (w Klinice Dentis)udałam się po zażyciu środków uspakajających.Teraz zero stresu bo zero bólu.Trochę drogo ale za jakość usługi trzeba zapłacić. Polecam dr.Agnieszkę jako dobrego lekarza.