lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani stomatolog, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i dużą wiedzę. Nawet leczenie kanałowe jest prawie bezbolesne i przeprowadzone nowoczesnymi metodami bez zatruwania zęba. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Niej.

Polecam,byłam na NFZ i wszystko było super.

Polecam,byłam na NFZ i wszystko było super.

Leczę się u tej Pani z całą rodziną i również polecam. Nawet moje dzieci mniej się boją ;-)

Poszedłem na podstawie opinii wyżej i nie żałuje. Dobrze, cierpliwie i profesjonalnie. Szkoda tylko, że póki co nie można zbyt wiele dowiedzieć się ze strony www.artdenta.pl

Polecam szczególnie osobom, które boją się leczenia dentystycznego. Doktor bardzo dobrze znieczula i tylko dzięki jej pracy i zaangażowaniu moje zęby nie tylko są zdrowe, ale przede wszystkim ładne.Naprawdę polecam!

pani stomatolog jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia.

pani stomatolog jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia.

Jak najbardziej polecam dentystkę, fachowo podchodzi do sprawy robi zabiegi niemalże bezboleśnie lub używa bardzo dobrego znieczulenia, jest precyzyjna miła, i na dodatek ładną dentystką. Mogę bez obaw polecić Stomatologa osobą które boją się dentystów lub zabiegów czy bólu, słono bierze ale i jakość jest adekwatna. Sprzęt w klinice moim moim zdaniem na najwyższym poziomie. Jak najbardziej polecam Agnieszkę Kotwe