lekarz Agnieszka Stępniak-Sadowska

- cytologia
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ciąży
- usg ciąży 3D/4D

Miałam umówioną wizytę na 9:40 z Panią dr Agnieszka Stępniak-Sadowska. Na 30min przed wizytą dostałam SMS z informacja o 5 minutowym opóźnieniu. Po 5min kolejny SMS, że jest dodatkowe 5 min opóźnienia, i tak jeszcze 2 razy. Opóźnienie 20min, byłam już w drodze wiec na miejscu byłam przed czasem. Gdy przyszedł czas wizyty (10 rano), spytałam panią recepcjonistkę, kiedy mogę się spodziewać ze Pani doktor mnie przyjmie. Recepcjonistka nie była w stanie potwierdzić. powiedziała ze są jeszcze dwie pacjentki przede mną. Poinformowałam ze musze do godziny 10:45 wyjść bo mam inne zobowiązania, wiec orientacyjnie czy jest realne ze wejdę przed tym czasem. Pani recepcjonistka powiedziała ze nie ma pojęcia i ze teraz pani doktor ma przerwę. Zależało mi na tej wizycie, usiadłam i cierpliwie czekałam do 10:40, po czym wyszłam. godzina opóźnienia, zero informacji zwrotnej od recepcjonistki i/lub pani doktor. Umówiłam się prywatnie i spodziewałam się ze podejście do pacjenta(klienta) jest lepsze niż w państwowej służbie zdrowia. zero szacunku do czasu klienta, brak informacji i mam poczucie ze zostałam zignorowana. Telefonu po spotkaniu tez nie było, zaproponowania innego terminu … nic… zero… „customer service”/ dbałość o pacjenta, wydaje się być dla pań abstrakcją.

poświęca naprawdę dużo czasu dla pacjentki

poświęca naprawdę dużo czasu dla pacjentki

Jestem zadowolona. Rozpoznala dolegliwosc grzybiczna ktora leparz przyjmujacy panstwowo nie umial. Mila i uprzejma. Tylko musialam sie upomniec o zbadanie piersi.

Mila i uprzejma.
Tylko musialam sie upomniec o zbadanie piersi.