lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

Pani Doktor zawsze miła uśmiechnięta , mam do Niej całkowite zaufanie .Zawsze w czasie wizyty ma czas zeby wytłumaczyc niezrozumiały czasem temat choroby lub wyjaśnić przyczyne i doradzić jak danej chorobie zapobiegać . Pani Doktor jest delikatna przy wykonywaniu badań i bardzo wyrozumiała gdy pacjentka jest mało odporna na ból. Lekarz z powołania, GODNY POLECENIA..

Będę wdzięczna do końca życia, numer jeden wśród lekarzy!!!!! Lekarz z powołania, super podejście do pacjenta, ogromna wiedza, bez owijania w bawełne, konkretna. Polecam!!!!!

Pani doktor nie zna się niestety na leczeniu... Jest miła, uprzejma, ale nie zauważyła u mnie policystycznych jajników na usg, niedoczynnosci tarczycy przy wyniku tsh 2,6... i insulinoopornosci pomimo tego ze opisywałam objawy!

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże w roku 2016 i 2018. Nic przez ten okres się nie zmieniło. Każda wizyta rozpoczynała sie uśmiechem pani doktor i rozmowa o moim samopoczuciu. Zawsze mogłam pani doktor zadać nurtujące mnie pytania. Nie było również problemu z kontaktem telefonicznym , zawsze oddzwoniła jak nie mogła w danej chcieli odebrać . Wizyty były dostosowywane do mnie, czasem specajlnie przyjeżdżała wcześniej przed wszystkimi pacjentkami żebym mnie przyjąć na wizytę . Badanie wykonywane bardzo profesjonalnie i dokładnie w przeciwieństwie do innych lekarzy ginekologów . Podczs badania dokładnie opisywała w którym
miejscu na ekranie znajdyja się poszczególne części ciała dzieciątka. Podczas usg zawsze mógł być obecny mój mąż co jest wielkim plusem , dla każdego ojca, który chce zobaczyć maleństwo wcześniej niz po urodzeniu. Z calego serca polecam panią doktor. Najlepszy pani ginekolog na Podhalu!

Pani Doktor jest niestety bardzo nastawiona na zarabianie... Czas poświęcony pacjentce w gabinecie jest bardzo okrojony, wizyta odbywa się w pośpiechu a nie kosztuje mało :/ jeżeli kobieta oczekująca dziecka chce poczuć się zaopiekowana i poinformowana dokładnie o swoim stanie i rozwoju ciąży to raczej nie u tej Pani...

Bardzo profesjonalna i konkretna a do tego miła i sympatyczna. Nie prowadziła mojej ciąży ale przy porodzie interesowała się mną bardziej niż "mój" lekarz. Polecam z całego serca, dziękuję za poród i pozdrawiam serdecznie!😊

Najgorszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Nie uprzejma, wiecznie w zlym humorze. Na proste pytania nie umie normalnie odpowiedziec.nikomu nie poleciłabym takiego lekarza

Pani doktor bardzo miła,przyjazna,dokladna ,interesuje sie pacjentem rowniez w szpitalu.Gabinet nowoczesny,tak samo sprzet :-)

P.Doktor super lekarz 😊😉mila ,sympatyczna,godna zaufania,dyspozycyjna,swietne podejście do pacjentki polecam

Tak bezczelnej osoby nie spotkałam jeszcze nigdy. Jeśli nie jest się pacjętką tej pani ,a akurat przy porodzie trafi się na nią to gwarantuje, że miło nie będzie. Miałam ustalony poród rodzinny lecz pani doktor wywaliła mojego męża. Była bez humoru ponieważ musiała wstać o 2 w nocy i wykonać badanie, które z resztą zrobiła bez wyczucia po chamsku dodają mądrą radę w stylu jak sobie robiłaś to cie nie bolało to teraz cierp. W bezczelny sposób zleciła chocuaż by lewatywe na, którą nie było podpisanej zgody bo jak to powiedziala jak się zesrasz albo zesikasz to co! Nie ma szacunku do pacjentki nie potrafi nawet w kulturalny sposób odpowiedzieć na pytanie. Nie życze żadnej kobiecie aby musiała rodzić kiedy ta pani ma dyżur.