lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

Tak bezczelnej osoby nie spotkałam jeszcze nigdy. Jeśli nie jest się pacjętką tej pani ,a akurat przy porodzie trafi się na nią to gwarantuje, że miło nie będzie. Miałam ustalony poród rodzinny lecz pani doktor wywaliła mojego męża. Była bez humoru ponieważ musiała wstać o 2 w nocy i wykonać badanie, które z resztą zrobiła bez wyczucia po chamsku dodają mądrą radę w stylu jak sobie robiłaś to cie nie bolało to teraz cierp. W bezczelny sposób zleciła chocuaż by lewatywe na, którą nie było podpisanej zgody bo jak to powiedziala jak się zesrasz albo zesikasz to co! Nie ma szacunku do pacjentki nie potrafi nawet w kulturalny sposób odpowiedzieć na pytanie. Nie życze żadnej kobiecie aby musiała rodzić kiedy ta pani ma dyżur.

Pani doktor godna zaufania, profesjonalna,dokładna,sympatyczna.Prowadziła moją ciążę. Podoba mi się jej podejście do człowieka, takie normalne, ludzkie :-) Bardzo szkoda, że już nie przyjmuje w Nowym Targu :-/

Chodziłam do Pani jeszcze w Nowym Targu :) Pani bardzo dobrze zna się na rzeczy, miła, pomocna :) czy ktoś wie czy i gdzie Pani Zgoda przyjmuje? Ewentualnie numer telefonu?

Pani doktor z świetnym podejściem do pacjenta. Poświęca sporo czasu, wyjaśnia wszystko co potrzeba i przede wszystkim jest uprzejma i ciepła. Gabinet wyposażony w sposób nowoczesny i stylowy, aż chce się iść na wizytę :)

Jest bardzo dobrym lekarzem, zna się na tym co robi prowadziła mi ciąże i to już moją trzecia i jak do tychczas nie chodziłam do lepszego ginekologa miłą i dyspozycyjna bardzo polecam