Aleksander Drębkowski

Kompetentny,miły, bardzo kulturalny a zarazem wielki fachowiec.Podchodzi kompleksowo do choroby,bardzo wnikliwie tłumaczy jej istotę a następnie proponowane leczenie.Byłam u wielu ginekologów, ale żaden podczas zakładania wziernika nie powiedział że zaboli i przeprosił za to,że spowodował ból.Bardzo delikatnie i dokładnie bada.Polecam osobę pana doktora innym kobietom bo naprawdę warto leczyć się u pana doktora Aleksandra Drębkowskiego!!!!!!!!!

Lekarz jakiego można szukać ze świeczką w obecnych czasach. Kompetentny, miły, cierpliwie słucha pacjentki i odpowiada bardzo szczegółowo na wszystkie zadawane pytania. Wyjątkowe, profesjonalne podejście do pacjentek. Więcej takich lekarzy ginekologów jak doktor Drębkowski przydałoby się w naszym kraju. polecam pana doktora innym pacjentkom bo warto u niego się leczyć.

WSPANIAŁY PAN DOKTOR! Jest kompetentny, uprzejmy,miły, troskliwy, poświęca duzo czasu pacjentce, szczegółowo tłumaczy istote choroby i jej leczenie. Wzbudza zaufanie, jest godny polecenia. Więcej takich ginekologów!

Wyjątkowy lekarz, takich już jest bardzo niewielu. Profesjonalne z zarazem bardzo ludzkie podejście do pacjentek. Pomimo nawału pracy zawsze ma czas dla pacjentki, która jest dla niego na pierwszym miejscu.Polecam osobę pana doktora innym kobietom bo naprawdę warto się u niego leczyć.

Bardzo proszę może któraś z was zna tel. kontaktowy do Pana Doktora . Bardzo pilnie potrzebuje się z nim skontaktować a na necie niestety nie ma nigdzie podanego

super lekarz,miły,uprzejmy,godny zaufania,dobrze wszystko wytłumaczy jesli chodzi o leczenie-mi bardzo pomógł za co bardzo dziekuję

Świetny lekarz! Miły, uprzejmy, sympatyczny, kompetentny, rzeczowy, godny zaufania. Naprawdę leczy i pomaga a przy okazji objaśnia wszystko szczegółowo pacjentce. Oby więcej takich lekarzy. Naprawdę polecam!!!!!!

SUPER LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM!!!! Leczę się u tego lekarza od kilku lat i podchodzi do każdej pacjentki bardzo indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy nigdy nie spotkałam takiego lekarza (CHYBA ŻE ZA PIENIĄDZE). Myśli też o tym aby przepisywane przez niego leki nie były drogie.

Świetny lekarz.Byłam operowana przez pana dr i jestem bardzo zadowolona.Po operacji interesował się stanem mojego zdrowia wszystko wytłumaczył z medycznego punktu widzenia .Teraz po trzech latach wróciłam pod opiekę pana dr choć muszę dojechać ponad 100 km nie zamienię go na innego.Panie doktorze dziękuję że w ogóle pan istnieje.

Dwa lata chodzilam z infekcja drog rodnych od lekarza do lakarza. Czulam sie jak krolik doswiadczalny (tyle przetestowalam lekow). W kocnu zdecydowalam sie na wizyte u dr Drebkowskiego i JESTEM ZDROWA.Wystarczylo dobrac odpowiednie leki. Polecam