Aleksander Drębkowski

W DNIU 18.12.2006.Około godz.12:30 w czasie zabiegu operacyjnego usuwania guza jajnika doprowadził do krwotoku w wyniku,którego pacjentka zmarła na stole operacyjnym,opuścił szpital natychmiastowo nie czekając na rodzinę zmarłej przekazując wiadomość przez innego lekarza pełniącego dyżur,że konsultacja odbędzie się w dniu następnym.NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA,który opuszcza miejsce wypadku nie oczekując na rodzinę,która przybyła po 1,5godz. po zgonie.PANIE DOKTORZE JAK SIĘ PAN Z TYM CZUJE,GDZIE PAŃSKIE SUMIENIE!!!

Pana Doktora poleciła mi przyjaciółka.Nie zawiodłam się.Jestem wręcz zachwycona jego podejściem do pacjentki,kompetencją i wiedzą.Szczegółowo tłumaczy chorobę i metody leczenia.Jest bardzo sympatycznym i budzącym zaufanie lekarzem.Polecam.

Lekarz godny polecenia. Miły, kulturalny, kompetentny, interesuje się pacjentkami, nie bagatelizuje żadnych objawów, wszystko objaśni, odpowie na każde pytanie. Prowadzi moją ciążę,a ja wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy otoczeni profesjonalną opieką.

Polecam tego lekarza każdej pacjentce. Można bezpłatnie korzystać z jego usług w przychodni BIMED w Tarnowskich Górach. Fachowiec pierwsza klasa, uprzejmy, poświęca pacjentce tyle czasu ile to jest wymagane. Kierując do kliniki w Bytomiu, w której pracuje, interesuje się jej losem. Gdyby nie jego diagnoza o stanie przednowotworowym szyjki w moim przypadku pewnie byłabym już na drugim świecie, bo inny lekarz twardo chciał leczyć globulkami CIN III...

Polecam tego lekarza każdej pacjentce.

Bardzo myślący i kompetentny człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu

Bardzo myślący i kompetentny człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu

7 lat temu zdiagnozowano u mnie endometrioze bardzo zawansowana poniewaz cysty znajdowaly sie na jajnikach i mialy prawie 10 cm wielkosci , chodzilam od lekarza do lekarza i karzdy zdecydowanie chcial wyciac jajniki, nie chcialam sie na to zgodzic bo mialam zaledwie 24 lata i marzylam o dzeciach . Tylko PAN DOKTOR DREBKOWSKI zdecydowal sie na laporoskopie i po 6 latach leczenia jestem w 7 miesiacu ciazy!!! Zawdzieczam Panu Aleksandrowi bardzo wiele , jest kompetentnym i solidnym specjalista , kompleksowopodchodzi do kazdego problemu, polecilam go moim znajomym i sa bardzo zadowolone. Oby wiecej takich lekarzy jak Aleksander Drebkowski

Wspaniały, kompetentny lekarz traktujący kobietę kompleksowo, zawsze uprzejmy i skłonny poświęcić pacjentce czas. Informuje o chorobie, tłumaczy sposób leczenia, odpowiada na pytania. Leczę się u pana doktora prawie 6 lat, byłam przez Niego operowana i bardzo wiele Mu zawdzięczam. Poleciłam Go kilku koleżankom i wszystkie są zadowolone ze zmiany swojego lekarza na pana Drębkowskiego.