lekarz Aleksander Granicki

1,6
1,8
1,6
1,5

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego ....( nawet nie wiem czy można nazwać go człowiekiem ).....ZUS-owi w to graj, pasuje im taki lekarzyna. Podważa opinie innych lekarzy specjalistów.....każdy jest głupi i nie ma wiedzy...uważa się wręcz za wszechwładnego Boga. Mam nadzieję ,że za te wszystkie krzywdy ludzkie kiedyś zapłaci wysoką karę.

To dziwne,bo do mnie ;PAN; doktor doczepił się że nie mam aktualnych badań i oczywiście orzeczenie jest na nie, a czytając wcześniejsze opinie dowiaduję się że doktorek i tak KWESTIONUJE opisy badań (jakby nie patrząc kolegów po fachu) Wniosek więc prosty lekarz orzeka według własnego widzimisię.

Miałam przyjemnośc osobiście poznać Szanownego Pana Doktora na komisji o rzeczeniu o świadczenie rehabilitacyjne. Ten gbur dośc,że wypraszał mnie 3 razy z pokoju poniewaz jak on to stwierdził "nie chce wspolpracować" Poniewaz odczuwam ból to malo tego napisał na orzeczeniu ,że mam BARDZO DOBRY stan zdrowia.Choruje na kregosłup ledwo sie ruszam. Odniosłam kontuzje w pracy wysuneły mi sie dyski uciskając na nerwy. Mimo wszystko ten pan stwierdził,ze na płycie rezonansowej kompletnie nic nie ma. Zarzucał mi tym samym , ze on nie wierzy w to co jest napisane na opisie ...

Ten gbur dośc,że wypraszał mnie 3 razy z pokoju poniewaz jak on to stwierdził "nie chce wspolpracować" Poniewaz odczuwam ból to malo tego napisał na orzeczeniu ,że mam BARDZO DOBRY stan zdrowia.Choruje na kregosłup ledwo sie ruszam. Odniosłam kontuzje w pracy wysuneły mi sie dyski uciskając na nerwy. Mimo wszystko ten pan stwierdził,ze na płycie rezonansowej kompletnie nic nie ma. Zarzucał mi tym samym , ze on nie wierzy w to co jest napisane na opisie rezonansowym . Kawał gbura. Zostalam potraktowana z gory przez niego.Mało tego rzucał mi w twarz moimi dokumentami lekarskimi.Kto to widzial aby lekarz tak sie zachowywał. ten czlowiek nadaje sie do tego aby węgiel do piwic wrzucał i sądze , że i z tym miałby problem. życze Panu doktorowi aby jego wnuki lub dzieci trafily na takiego samego człowieka jakim on sam jest i aby byly tak samo potraktowane jak on traktuje innych ludzi.

mam nadzieję ,że sam znajdzie się w śród nas i to już niebawem............................................................................................................................................................................................................................................................

czy naczelna izba lekarska nie widzi co ten człowiek wyprawia. jestem przekonany że już ten pan bo nie można go nazwać lekarzem nie bawem stanie po tamtej stronie i zobaczy się w lustrze, nie będzie tak miło.

kawał chama powinien leczyć kurczaki na fermie,to i tak chyba przekracza jego umiejętności. kto mu dał prawo do leczenia i wystawiania jakichkolwiek opinii lekarskich. ordynarny, bez podejścia do pacjenta. ktoś powinien mu się dobrze przyjrzeć. zwierzęta są lepiej traktowane;

Zgadzam się z poprzedniczką.Ten człekokształtny lekarzyna mnie także oświadczył że moje opisy RM to bzdury a ostatni to jak to powiedział "wymysł lolka, lolek zawsze musi coś napisać" To kretyn jest i tyle.

Dziś byłam u tego pana i myślałam że po wizycie popełnię samobója. CHAM impertynent cwaniak. Mam problem z kręgosłupem lędźwiowym leżałam w szpitalu w pampersie nie mogąc ruszyć nogami a on mnie dziś cudownie ozdrowił. Pracuję w sklepie ciężka praca i niestety wysunęły mi się 3 dyski na raz. Ale dziś jestem już zdrowa w mniemaniu tego pana i mam zap... ć bo bez słowa stwierdził ze inni lekarze opisujący tk czy mri to debile on wie lepiej. Nie życzę panu źle ale każdy z nas zdrowy jest do czasu.

Skończony idiota i kretyn. Odmówił mi renty pomimo długotrwałego leczenia. Po dwóch operacjach, i trzeciej wkrótce, dla niego jestem zdolny do pracy. Na szczęście po odwołaniu, komisja w Chorzowie podważyła i unieważniła jego decyzja. Większego gbura i niekompetentnego lekarza dawno nie widziałem. Typowy wyrobnik ZUS-u. Wszystkie poprzednie opinie negatywne sa w 100% prawdziwe.

Miałem do czynienia z tym PANEM i uważam, że większego buca to już chyba nie ma, jego zdaniem nadaję się do dotychczasowej pracy, chociaż wyniki badań oraz decyzja lekarza prowadzącego jest całkowicie inna. Zastanawiam się jednak nad pójściem do lekarza medycyny pracy z decyzją wydaną przez Pana Doktora. Jeśli lekarz pozwoli mi na pracę na podstawie decyzji orzecznika to wtedy wrócę do pracy, jeśli jednak będzie miał rację mój lekarz prowadzący i nie dam rady pracować to chyba będę zmuszony wystąpić na drogę sądową przeciw panu doktorowi oraz ZUS-owi.