lekarz Aleksander Granicki

1,6
1,8
1,6
1,5

HA HA.BEZ KOMENTARZA.CO TU KOMENTOWAĆ?MOJA OPINIA JEST NEGATYWNA.

HA HA.BEZ KOMENTARZA.CO TU KOMENTOWAĆ?MOJA OPINIA JEST NEGATYWNA.

Ale jak wzywają do ZUS-u, to nie ma sie wyboru. Też miałem pecha i za każdym razem trafiałem na tego lekarza. Widzę, że wszystkie zamieszczone tu opinie są zdecydowanie negatywne. Szanowny Panie Granicki, poczytaj Pan opinie o sobie. Palant i kawał sk.... Że też nie ma siły na takiego lekarza

Że też nie ma siły na takiego lekarza

Zatrudniony w ZUSie po to by zwiększać bezrobocie i biedę w regionie. Bo chorzy ludzie nie będą pracować a nie mając świadczeń (dzięki panu doktorowi) będą żebrać na ulicach. I po co płacimy składki ??????

IDIOTA NAWET PSA BYM DO NIEGO NIE ZAPROWADZILA!!! ALE ZUS TO CO INNEGO PEWNIE NAJLEPSZY PRACOWNIK! PALANT

dr.Granicki to totalne DNO jeżeli chodzi o lekarza!!! Cham i buc do potęgi ętej!!! Zero zrozumienia pacjenta tylko kpina i samo obrażanie!!! Nie mam sił i czasu aby opisywać tego impertynenta ale ostrzegam wszystkich ludzi przed tym pseudo lekarzem!!!

Kawał s.......na .Kto dał mu takie uprawnienia ?

Kawał s.......na .Kto dał mu takie uprawnienia ?

Proszę o dodanie w punktacji pozycji z wartością zero "0" Wczoraj podważył diagnozy wielu wybitnych lekarzy specjalistów z naszego kraju. Spowodował, że przez te 10 minut poczułam się upokorzona i poniżona. Dlaczego kierowani są do niego ludzie z problemami neurologicznymi i psychiatrycznymi? Bo są najsłabsi, by postawić się takiemu człowiekowi. To jest niezgodne z Wszelkimi Wartościami Moralnymi co ten człowiek wyczynia z innymi osobami. Współczuję wszystkim, którzy będą zmuszeni poznać osobiście tego Pana. Liczę że kiedyś trafi na równego przeciwnika.

Proszę o dodanie w punktacji pozycji z wartością zero "0"
Wczoraj podważył diagnozy wielu wybitnych lekarzy specjalistów z naszego kraju.

Ten lekarz to dno,sługus instytucji w której pracuje,czyli ZUS.

Ten lekarz to dno,sługus instytucji w której pracuje,czyli ZUS.

Dno. Ten lekarz zasługuje na tytuł najgorszego lekarza w Polsce

Dno. Ten lekarz zasługuje na tytuł najgorszego lekarza w Polsce