lekarz Aleksander Granicki

1,6
1,8
1,6
1,5

Wczoraj byłam na komisji w Zus nie pierwszej z resztą bo przebywam na zasiłku rehabilitacyjnym i ten pan właśnie mnie go pozbawił.Takiego gbura to jeszcze nie widziałam czy chama w mowie to nie wiem bo jedyne pytanie jakie mi zadał to jak się czuje i to było na tyle.Podważył opinie neurologa prowadzącego,wynik rezonansu magnetycznego ze Szpitala Górniczego,opinie orzecznika Zus neurochirurga z Szpitala Górniczego do którego Zus mnie sam wysłał na konsultacje w październiku 2012 ( w opinii było jednoznacznie napisane dalsza rehabilitacja konsultacja z ortopedą)u ortopedy też byłam w styczniu i marcu zalecił leczenie farmakologiczne i dalszą rehabilitacje.Leczenie farmakologiczne rozpoczęłam na zabiegi terminy kosmiczne więc lekarz neurolog wypisał skierowanie do sanatorium.Zostałam pozbawiona przez tego pseudo lekarza rehabilitacji bo w jego mniemaniu mogę swobodnie wrócić do dotychczas wykonywanej pracy a pracuje w sklepie. Mam zwyrodnienie kręgosłupa Th i w odcinku l-s,rozluźnienie pierścieni włóknistych,wypuklenie krążka mk z uciskiem na worek oponowy itd.W Zus-ie mam udokumentowane w teczce chorobę od 2008 roku gdy pierwszy raz mnie połamało i chorowałam wtedy niespełna 6 m-c wróciłam do pracy potem w roku 2009 też chorowałam jakieś 3 m-ce,2010 mam przebytą rehabilitacje stacjonarną z ZUS i wreszcie 2012 tak mi kręgosłup dał do wiwatu że ledwo chodziłam (wszystko mają w dokumentach .Wczorajsza komisja była cudem bo ponoć jestem zdrowa!!!!!!!!na pewno tak tego nie zostawię i składam odwołanie.Ludzie wystrzegajcie się tego człowieka jak ognia.

Buc!!! życzę mu takiego zdrowia do jakiego doprowadził mnie, doprowadził mnie do trzech udarów,przez niego teraz jeżdżę na wózku, życzę mu tego samego tz. opieki drugiej osoby. nie nadaje sie nawet do leczenia zwierząt, nie ubliżając zwierzętom.

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.Niestety nie moge sie zgodzić z tymi pozytywnymi ja również miałem przyjemnosc a raczej nie przyjemnosc z tym Panem

Niedawno byłam u dr Granickiego w ZUS. Jestem naprawdę schorowana. Poświęcił mi rzeczywiście dużo czasu. Był kompetentny i fachowy. Nie będę ukrywać , jak się okazało , że idę do Jego gabinetu to się bałam ( po przeczytaniu innych opinii ). Ale szybko mój stress minął.Był naprawdę w porządku. Właściwie tylko 1 raz trafiłam w ZUS na b. nieprzyjemnego orzecznika ( nigdy go nie zapomnę)i na pewno nie był to Pan dr Granicki. Muszę i chce wystawić bardzo pozytywna opinię temu lekarzowi.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego kogoś nawet swojemu wrogowi. Mialam komisję ZUS, potraktowano mnie tak jak teraz czytam w opiniach, po chamsku, gburowato, ów człowiek? nawet nie był łaskaw wysluchac co mam do powiedzenia ani zapoznać się z dokumentacją medyczną i badaniami. Krzyczal na mnie, był arogancki, gdy coś mówiłam co mówil inny specjalista i mialam to udokumentowane na papierze wraz z pieczątkami ect. stwierdził, ze jego to nie obchodzi, on wie lepiej, śmiał mi się w twarz mowiąc, ze nic nie dostanę, "że tak powiem uzdrowił mnie" a jeszcze ...

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego kogoś nawet swojemu wrogowi.
Mialam komisję ZUS, potraktowano mnie tak jak teraz czytam w opiniach, po chamsku, gburowato, ów człowiek? nawet nie był łaskaw wysluchac co mam do powiedzenia ani zapoznać się z dokumentacją medyczną i badaniami. Krzyczal na mnie, był arogancki, gdy coś mówiłam co mówil inny specjalista i mialam to udokumentowane na papierze wraz z pieczątkami ect. stwierdził, ze jego to nie obchodzi, on wie lepiej, śmiał mi się w twarz mowiąc, ze nic nie dostanę, "że tak powiem uzdrowił mnie" a jeszcze w kwietniu wg. swojej własnej opinii bylam niezdolna do pracy. Aktualnie jestem w stanie wnieść donos na policję, do prokuratury. potrzebuję tylko inne osoby, które przeżyły to samo co ja aby również zdecydowały się zeznawać. Zainteresowane osoby prosze o kontakt na maila: mika.kama@wp.pl

Kompletne dno !!! Lepiej tę kasę przepić lub wydać na dziwki. To NIE LEKARZ , to zwykłe ..... Nawet nie ma określenia !

Absolutnie omijać z daleka pomijając opinię upodla pacjętów.

Absolutnie omijać z daleka pomijając opinię upodla pacjętów.

Po przeczytaniu opinii o dr Granickim jestem chcę napisać że się nie zgadzam z większością.Dzisiaj niespełna dwie godziny temu byłem na komisji ZUS w Sosnowcu.Owszem jest szorstki, ale nie chamski.Gdyby nawet negatywnie ocenił mój stan zdrowia nie miałbym pretensji, gdyż żadnych twardych papierów nie przyniosłem.Tak się jednak nie stało.Nie bywam często u lekarzy.Ten zrobił na mnie wrażenie kompetencją. Poświęcił na koniec sporo czasu na niekonwencjonalne uwagi na temat mojego zdrowia i przekonująco wskazał przyczyny dając wskazówki na co można z tym zrobić.Zrobił na mnie duże wrażenie.

Ludzie uciekajcie od tego idioty jak mozna postepowac tak z chorym Alesam mlody juz nie jest i zycze mu aby spotkal na swojej drodze taki sam typ jak on sam. A moze trzeba glosno powiedziec ze zaden z niego lekarz i niech nie podwaza kompetencji innego zdolnego lekarza ktora moze chormu pomoc, To wredny typ

zycze mu aby kiedys został tak potraktowany

zycze mu aby kiedys został tak potraktowany