mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz)mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz) - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: dietetyk onkologiczny, choroby psychosomatyczne. Właścicielka www.aleksandraswierkosz.com Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 25 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 24 letniej córki.

Od dzieciństwa byłam otyła i myślałam, że nic się nie da zrobić w moim przypadku. Liczne diety spowodowały problemy fizyczne i psychiczne. Pani Aleksandra bardzo mi pomogła w mianie nawyków żywieniowych i sposobu myślenia. Po kilku miesiącach pracy mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się na lepsze i bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ją. Jej szeroka i wszechstronna wiedza, a także profesjonalizm to dla mnie najważniejsze rzeczy, których należy szukać u specjalistów. Poleciłam panią Swierkosz znajomym i wielu jest bardzo zadowolonych.

Niemożliwe okazało się możliwe, dzięki Pani Oli osiągnęłam swój zamierzony cel. Waga 67 kg była jeszcze niedawno jedynie moim skrytym marzeniem a po pół roku pracy z Panią Olą jestem przeszczęśliwą, szczupłą osobą i w dalszym ciągu motywowaną do zgubienia ostatnich ( dla mnie trudnych) 2 kg. Same plusy: utrata kilogramów, polepszenie zdrowia i samopoczucia.

Same plusy: utrata kilogramów, polepszenie zdrowia i samopoczucia.

Moje efekty w PROGRAMIE ODCHUDZANIE + ZDROWIE to waga niższa o - 47 kg !!! Po ciąży bardzo przytyłam. Mój organizm był w naprawdę kiepskim stanie. Badania wykazały insulinooporność, nietolerancję glutenu, niedoczynność i stan zapalny tarczycy. Wcześniej próbowałam na własną rękę tylu diet i nic ... Z Panią Aleksandrą Swierkosz (Banaszkiewicz) zrealizowałam 6 miesięczny PROGRAM ŻYWIENIOWO - MOTYWACYJNY + pakiet wizyt kontrolnych w okresie stabilizacji. W tym czasie odzyskałam pełne zdrowie. Wszystkie wyniki moich badań są w normie. Mam piękną sylwetkę ( wreszcie zero problemów z kupowaniem ubrań ). Odzyskałam zagubioną w kilogramach kobiecość i niesamowitą pewność siebie. A odniesione efekty utrzymuję kolejny rok :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i gorąco polecam !

Do Pani Aleksandry trafiłam po długiej i bezskutecznej walce z Hashimoto oraz alergią. Nikt nie potrafił wytłumaczyć tak dużego osłabienia oraz wysypki praktycznie na całym ciele. W końcu dieta oraz diagnostyka przyniosły efekty. Nietolerancje pokarmowe, m.i.n candida oraz słaba praca tarczycy i wątroby były przyczyną objawów. Obecnie tylko po pół roku zmiany żywieniowej czuję się w końcu doskonale! Nie był to aż tak długi okres, a znacząco poprawił jakość mojego życia. Po tylu bataliach i nietrafionych diagnozach straciłam nadzieję na to, że ktoś mi pomoże. Jednak Pani Aleksandra diametralnie odmieniła moje życie, za co będę jej wdzięczna do końca moich dni.

Z Panią Aleksandrą Banaszkiewicz obyłem kilka sesji terapii systemowej online za pośrednictwem Skype. Nadal jestem pod dużym wrażeniem lekkości prowadzenia i pracy w w tzw beznadziejnym przypadku. Zajmowaliśmy się tematem relacji i zdrowia, z którymi od wielu lat miałem ciągłe problemy. Byłem zaskoczony, jak szybko można dojść do sedna sprawy. Umiejętności i szeroka wiedza Pani Aleksandry sprawiają, że za każdym razem czułem się co raz lepiej. Spotkania prowadzone są bardzo profesjonalnie, z poszanowaniem prywatności i własnych przekonań. Spotkania pomagają uporządkować wiele spraw wewnętrznych, zrozumieć i przetransformować to wszystko, co wcześniej wydawało się bez sensu, a czasem bez wyjścia. Efekty można odczuć naprawdę szybko – zmienia się sposób postrzegania licznych aspektów codziennej rzeczywistości, podejście do życia i stosunek do innych ludzi. Widać także skutki zdrowotne na przykładzie konkretnych schorzeń. Zachęcam do spróbowania.

Do Pani Aleksandry Banaszkiewicz zagłosiłam się z przewlekłymi problemami zdrowia. Za wysoki cholesterol i trójglicerydy. Ciśnienie skakało a ja co raz mniej znosiłam branie tylu tabletek. Kończę 4 miesiąc diety i mogę powiedzieć, że cel został osiągnięty. Bardzo polecam!

Pani Aleksandra Banaszkiewicz to szeroka wiedza, odpowiednie podejście do pacjenta (odpowiednie dla mnie), a przede wszystkim skuteczność w działaniu. Z powodu małej ilości czasu ( praca, rodzina) od kilku miesięcy realizuję program E - dieta. Najbardziej chwalę sobie bezproblemowy kontakt e-mail, Skype, telefon czy Facebook. Usługi Pani Oli szczególnie polecam dla tych, którzy oczekują zmiany na równi zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Witam, mam 49 lat do wizyty skłoniły mnie słabe wyniki (cholesterol, cukier, trójglicerydy itd). W momencie rozpoczęcia kuracji ważyłem 105kg, jestem jeszcze w trakcie diety, ale już po dwóch miesiącach osiągnąłem ustalony poziom 90kg i prawie wszystkie wyniki wróciły do normy (został tylko cholesterol nieznacznie ponad kreską, ale to ponoć zgodnie z planem i wszystko wróci do normy po trzecim miesiącu kuracji). Tak więc w dwa miesiące schudłem 15kg !!! tracąc TYLKO tłuszcz i ani kilograma tkanki mięśniowej. Mimo tak dużej redukcji ani przez jeden dzień nie czułem się głodny ani znudzony dietą. Dzięki urozmaiconemu menu oraz wskazówkom cały czas dieta ani nie jest uciążliwa ani nie mam problemów z motywacją. Przy okazji w pakiecie jest sporo ciekawych propozycji różnego rodzaju detoksów, które urozmaicają dietę i przy okazji odtruwają skutecznie organizm. Podczas całego okresu kuracji czuję 100% komfort profesjonalnej opieki i chociaż osobiście nie potrzebuję wsparcia ani motywacji to jestem pewien że takie też bym otrzymał gdyby zaszła taka potrzeba.

Witam. Mam na imię Tomasz i mam 35 lat . Do wizyty u pani Aleksandry zmusiły mnie złe wyniki badania krwi tj. wysoki cholesterol plus podwyższone próby wątrobowe oraz nadwaga ( ważyłem 95 kg. ). Po trzech miesiącach kuracji nadwaga zniknęła całkowicie ( ważę 75 kg. ) cholesterolu brak a wątroba po badaniach jest całkowicie zregenerowana , dodatkowo doszło dużo lepsze samopoczucie i brak odczuwalności zmęczenia ( co kiedyś miało miejsce bardzo często ). Polecam kurację p. Aleksandry ze względu na dużą elastyczność w przygotowanym menu oraz za bezcenne porady i duże wsparcie psychologiczne. Pani Ola podchodzi do każdego przypadku indywidualnie co pozwala na stworzenie takiego menu której jest nie tylko bardzo pożywne ale i smaczne

Mam 30 lat. Mój stan zdrowia był niezły, jednak nie czułam się zbyt dobrze, byłam ociężała i chciałam zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Pani Oli osiągnęłam swój cel, czuję się dużo lepiej i mam więcej energii, a także nauczyłam się wielu nowych zasad zdrowego odżywiania. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, a dotychczas błądził, a przerobił już wszystkie diety świata :D