mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz)mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz) - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: dietetyk onkologiczny, choroby psychosomatyczne. Właścicielka www.aleksandraswierkosz.com Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 25 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 24 letniej córki.

Z Panią Oli zaczęłam dietę prawie miesiąc temu. Efekty mnie zaskoczyły, 6 kilogramów mniej, ładniejsza cera. Czuję się dobrze i nie jestem opuchnięte. Dieta jest lekka i łatwa. Polecam Panią Oli w 100 procentach, każdemu ze znajomych i rodzinie mówię o mojej diecie i o kobiecie która zmienia moje życie na lepsze. Zawsze jest do dyspozycji pod telefonem lub emaile jeśli coś jest dla mnie nie zrozumiałe. Skończyłam 42 lata i po kilku nieudanych próbach odchudzania, w końcu trafiłam na kogoś kompetentnego. Jeszcze przede mną kolejne kilogramy do zgubienia, ale wiem,ze tym razem mi się uda, bo jest ze mną Pani Ola.

Na wizytę u pani Aleksandry Banaszkiewicz namówiła mnie dziewczyna - i jestem zadowolony. Udało mi się znacznie ograniczyć moje początkowe 150kg i to bez większych wyrzeczeń. :) Zalecanie przez nią posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu nawet dla takiego dyletanta jak ja. ;) Założyłem sobie, że przed czterdziestką zejdę do setki - zostało mi jeszcze parę miesięcy i już teraz widzę, że się uda. :) Mieszkam za granicą (Szwajcaria) ale pani Banaszkiewicz jest bez problemu dostępna przez Skype, telefon i e-mail. Dieta ('e-dieta' ;) ) jest elastyczna i umożliwia łatwe dostosowanie jej do aktualnych zasobów lodówki. :) Pozatem pani bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bo świetnie wytropiła i przepracowała ze mną psychologiczne podłoże mojej otyłości którego sam nie byłe świadom. :) Polecam!

Moja córka w wieku gimnazjalnym zbytnio straciła na wadze i w efekcie utraciła miesiączkę. Udałam się do Pani Oli w celu zdrowego przybrania na masie. Dzięki zbilansowanej i odpowiednio do potrzeb córki dobranej diecie, po kilku miesiącach wyznaczony cel został osiągnięty. Poziom tłuszczu uległ zwiększeniu do zalecanej normy, a wraz z nim także inne parametry (masa mięśniowa, nawodnienie itp.). Wraz ze zdrowymi kilogramami pojawiła się miesiączka. Dzięki Pani Oli, córka przestała przejmować się zliczaniem każdej kalorii oraz pogłębiła swoją wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia. Jako że zdrowo przybrać na masie jest ...

Jako że zdrowo przybrać na masie jest trudniej niż schudnąć, uważam, że Pani Ola wykonała kawał dobrej roboty, za co bardzo dziękujemy.

Wiek 16lat,waga na starcie 90kg,obecnie 84kg.Nauczyłam się prawidłowo odżywiać,nie ciągnie mnie już do słodyczy.Bardzo ważne jest dla mnie wsparcie psychologiczne Pani Oli.Jest to świetny dietetyk i psychoterapeuta.Bardzo się stara żeby każdemu pomóc.Polecam

Po 25 latach otyłości, dzięki diecie Pani Oli, udało mi się pozbyć 20 kilogramów i odzyskać energię i radośc życia. Dziękuję i polecam! Ewa

Witam. Jestem Edyta. Pracuję za granicą. Zgłosiłam się do Pani Oli z problemem dużej ilości kg. Bardzo się z nimi źle czułam,ale Pani Ola pomogła mi je zrzucić i poczuć się świetnie. E-Dieta była prosta,pyszna,tania.Polecam Panią Aleksandrę Banaszkiewicz bo jest ciepłą i znającą się na Rzeczy Dietetyczką.

To mój pierwszy kontakt z dietetykiem, ale trafiłam w dziesiątkę. Schudłam ok. 21 kg. Bardzo bałam się, że nie dam rady, bo będę chodziła głodna, ale nic bardziej mylnego. Dieta Pani Oli wcale nie jest bardzo restrykcyjna. Wystarczy stosować się do kilku podstawowych zasad i przede wszystkim zmienić złe nawyki żywieniowe. Szczerze polecam! Pani Aleksandra jest kompetentna, miła i SKUTECZNA :)

Pani Ola zmotywowała mnie i dała mi wiarę w osiągnięcie mojej wymarzonej wagi i sylwetki. Jadłospisy nie są nudne, przepisy smaczne, a samopoczucie jest z dnia na dzień lepsze. P. Ola wykryła u mnie również problemy tarczycowe, czego inny lekarz (pomimo moich wielokrotnych pytań) nie zauważył. Dieta jest dla mnie straszną walką, gdyż jestem ogromnym łasuchem. Parę razy sobie odpuszczałam, ale P. Ola zaraz stawia mnie do pionu i motywuje. Ostatnio tak mnie zmotywowała, że spaliłam 3 kg tłuszczu w tydzień ! Bardzo polecam P. Olę :)

Efektywne odchudzanie bez obawy o konsekwencje zdrowotne, a przy tym naprawdę życzliwa atmosfera. Schudnąć wiele nie chciałam, ale czułam, że muszę zmienić nawyki żywieniowe, bo dla mnie i mojej rodziny to może się źle skończyć. Dlatego zdecydowałam się na wizytę u Pani Aleksandry. Efekty widać, bo nawet teściowa mnie pochwaliła, a poziom energii i dobrego samopoczucia wzrósł niesamowicie. Polecam, tylko trzeba chcieć, nikt nas nie zmusi do zmian, ale Pani Ola pomoże je przejść;)

Do Pani doktor Banaszkiewicz zgłosiliśmy się początkiem pażdziernika z wagą 195kg po miesiącu waga spadła o 22kg .Dzięki pracy z Panią doktor po dwóch tygodniach mąż odstawił tabletki na nadciśnienie i odwodnienie.Pani doktor dokładnie podaje jadłospis oraz przepisy tak aby łatwiej było przygotowywać posiłki.W razie problemów zawsze można zadzwonić,więc tak naprawdę po wizycie nie jesteśmy pozostawieni samym sobie.Przygotowanie posiłków jest bardzo proste, a zarazem bardzo smaczne.Uważam iż warto podjąć walkę z samym sobą bo stawką jest nasze zdrowie,a z Panią doktor jest o wiele łatwiej i skuteczniej.Wizyty u Pani doktor mobilizują do dalszej pracy nad swoim zdrowiem.Polecam wszystkim puszystym (którzy próbowali ''wszystkiego'' i nic nie pomogło) rozpocząć leczenie u Pani doktor Aleksandry Banaszkiewicz.