mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz)mgr Aleksandra  Swierkosz (Banaszkiewicz) - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: dietetyk onkologiczny, choroby psychosomatyczne. Właścicielka www.aleksandraswierkosz.com Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 25 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 24 letniej córki.

Do Pani Oli trafiłam niecałe 3 miesiące temu, chcąc coś zmienić w sobie...miałam nadwagę ...ale nie wierzyłam w nadzwyczajne efekty, gdyż mam 46 lat i ciągle byłam na jakiejś diecie a ostatnio nic już nie pomagało....Ale , ze trzeba próbować a nie tylko użalać się nad "losem złym" poszłam i.....udało się :) . W ciągu tego czasu straciłam 9 kg niepotrzebnego balastu :). I działo się to bez jakiegoś niemiłosiernego wysiłku, dieta ustalona przez Panią Olę była przystępna, nie odczuwałam ataków głodu ani napadów senności czy zmęczenia. Dzięki sugestiom Pani Oli zmieniłam nawyki żywieniowe, dwa posiłki zamieniłam na 5 ,mam wrażenie ,ze i stres obecnie przyjmuję zupełnie inaczej, spokojniej jakoś :) no i znacznie wzrosła samoocena :)
Miła atmosfera na wizytach kontrolnych, cenne porady , które motywują do działania. Gorąco polecam Panią Aleksandrę - to naprawdę działa!!!!

Jestem już prawie 4 tygodnie na e-diecie. Nie ma zadnego problemu w łączności przez telefon lub Skypa. Pełny profesjonalizm. Na początek baza - wyniki badań, informacje o przebytych chorobach i zażywanych lekach. Jadłospis układany precyzyjnie pod dana osobę. Monitoring postępów i w razie potrzeby modyfikacje. Zawsze podawana informacja nie tylko co robić ale również dlacze. Wsparcie nie tylko dietetyczne ale również psychologiczne. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Mam problemy z nadwagą w zasadzie od zawsze. Do Pani Banaszkiewicz trafiłam z polecenia koleżanki. Dojeżdżam z Krakowa i widzę po efektach, że warto. Chudnę, dobrze się czuję, lepiej wyglądam. Pierwszy raz wierzę, że jeszcze trochę i uzyskam wymarzoną wagę. Do tego uczę się tego, co w moim przypadku wydawało się niemożliwe - prawidłowego, zdrowego odżywiania. Super!

Wspaniała pani doktor, zna sią na tym co robi, dzięki niej schudłam 12 kg. w ciągu 2 miesięcy i czuję się wspaniale.

Profesjonalnie i rzeczowo. W jej gabinecie czuję się swobodnie, pomimo moich problemów. Wszystko dokładnie wytłumaczone w języku "dla ludzi" z uśmiechem na twarzy. Czasem nie chce się wychodzić:) Zestawy posiłków są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem tego co kto lubi, modyfikowane na bieżąco, jeśli okazuje się coś problemem. Jestem BARDZO zadowolona:)

Aktualny adres przyjęć to ul. Daszyńskiego 187 w Gliwicach. www.aleksandrabanaszkiewicz.eu i tel 608-38-57-57. Adres e-mail.: abanaszkiewicz@onet.eu

Bardzo bałem się wizyty u dietetyka i zwlekałem z tym najdłużej jak to możliwe. W końcu musiałem pójść i ... trafiłem na Panią Olę. Moim zdaniem dietetyk z powołania. Miła atmosfera wizyt i duża skuteczność diety spowodowały, że telefon do Pani Oli dałem wszystkim kolegom. Polecam!

Pani Ola bardzo mnie zaskoczyla. Nie jest typowym lekarzem, ktory popatrzy, wypisze recepte i podziekuje. Analiza problemu jest gleboka, spedza naprawde duzo czasu z pacjentem ( z czego niestety moga wynikac pewne opoznienia godziny przyjecia dla innych ) ale jezeli samemu zostanie sie tak fajnie i kompleksowo potraktowanym to automatycznie zyskuje sie wiecej tolerancji i przestaje to przeszkadzac. Goraco polecam.

Profesjonalnie, milo, zachecajaco ale: watpliwosci budzi glinka, ktora praktycznie jest do kupienia tylko u nich (koniecznosc czy umowa podpisana z dystrybutorem?), jadlospisy robia czasem wrazenie wieokrotnie powielanych i tylko w drobnym stopniu dostosowanych do pacjenta. Poza tym i tak schudniecie :)

Przemiła, kompetentna, bardzo zaangażowana. Schudłam 25 kilo, mój mąż prawie 40. Dietę połączyliśmy z ruchem i całkowitą zmianą naszego życia. Było warto.