Filtruj terminy

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

Dorota Jurałowicz

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź.
Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie ...

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Doktor nauk nie zjawił się w e-gabinecie, czyli podaje godziny w których w ogóle nie pracuje. Następnego dnia przysłał SMS. Skopiowałem więc informację z e-gabinetu, poinformowałem, że jestem na wakacjach i dokumentację na leki, który normalnie przepisuje lekarz rodzinny(!) mogę dosłać po wakacjach, a na ten czas mogę wysłać poprzednie recepty z e-pacjenta, które wysłałem, ale ostatecznie Kontakt się urwał i nie udało się nic załatwić.
Po wakacjach to ...
Opinia dodana przez: Michał