Alergolog

lekarz Izabela Konończuk

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.

Opinia dodana przez: Malgorzata

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) i stwierdzeniu, że zdaje sobie sprawę ile kosztuje leczenie mojego przypadku, za namową dr Rogackiej zrezygnowałem z wizyt prywatnych. Wizyty faktycznie trwały 30 minut, tyle, co kiedyś za pieniądze. Kilka lat miała z moim przypadkiem P. Doktor problemów, ale się nie poddała. Astmy tak zaawansowanej jak do tej pory się nie wyleczy, ale przynajmniej wiem jak z nią walczyć. Po "wyciągnięciu mnie na prostą" zostałem skierowany do pulmonologa na dalsze leczenie. Od kilku lat już nie leczy mnie dr Rogacka, ale spotykając się czasami na korytarzu w jej przychodni na Słowackiego zawsze się uśmiechnie i zamieni kilka zdań. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA !!!
Pozdrowienia z Dolska

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Pulmonolog, Pediatra

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

Regina Hepko

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Krystyna Sikora

Pediatra, Alergolog dziecięcy

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)