Alergolog

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Najcudowniejsza Pani Doktor na świecie!!!! Można rzecz Anioł :) Dzięki niej przychodnia w Wiśle ożyła. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, rzeczowo zawsze z uśmiechem. Poświęca pacjentowi dużo czasu.Antybiotyki przepisuje w ostateczności co jest rzadkością. Po pierwszej wizycie z trzyletnim dzieckiem byłam w szoku - dziecko z kaszlem i gorączką zostało przebadane od stóp do głów - dosłownie. To nawet lekarze na prywatnych wizytach nie badają tak skrupulatnie (za wyjątkiem Pani ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Izabela Konończuk

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.
Opinia dodana przez: Malgorzata

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) ...

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.
Opinia dodana przez: Lidka