Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Alergolog Opole

lekarz Maria Grandek

45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Halina Kołaczyńska - Palka

45-057 Opole

Wspanialy kompetenty lekarz, potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć całą procedurę leczenia. Dziękuję Pani lekarz z całego serca
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Teresa Szymczyk

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Opole

Zanim trafiliśmy do Pani doktor wydeptaliśmy mnóstwo ścieżek z synem chorym na AZS. Tylko dzięki wsparciu dr Szymczyk udało nam się wyjść na prostą. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, współpracuje z rodzicami, nie neguje wypracowanych metod leczenia ( również tych naturalnych). W razie pogorszenia możemy liczyć na kontakt telefoniczny i wsparcie. Czujemy się bezpieczni i zaopiekowani. Wszystko to na NFZ. Bardzo dziękujemy. Rodzice Miłoszka.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Zbigniew Kurzyca

Alergolog

Opole Wróblewskiego 38
45-759 Opole

Witam. Pięć miesięcy temu u mojego obecnie dziewięciomiesięcznego dziecka pediatra rozpoznał skazę białkową (wysypka głównie na policzkach) i odstawił mleko bo jak twierdził choroba jest wywołana alergią na nie. Wyprosiłam w tamtym miesiącu skierowanie do alergologa i udałam się do dr ZK. Doktor oczywiście wykonał testy skórne. Wyszło w nich uczulenie na roztocza. Kazał nadal stosować Bebilon pepti, bo podobno jest to najlepsze mleko dla niemowlaka, ale stwierdził, że to ...

lekarz Barbara Żurek

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Jestem matką 9-miesięcznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry.Leczyłam się u kilku lekarzy zanim trafiłam do doktor.Byłam w rozpaczy bo moje dziecko ma ciężką postać choroby. Nic mu nie pomagało. Wszyscy mówili, że do alergologa to nie warto iść bo testy dopiero robi się w 3 roku życia.Pani doktor testy wykonała. Okazało się, że moje dziecko ma nie tylko uczulenie na pokarmy ale też na roztocza i pyłki. Otrzymałam szczgółowe informacje ...

lekarz Halina Chmielewska

1 Maja 9 (II p.)
Opole

Wyjątkowo niemiła pani doktor. Pomijając sarkazm i brak przyjaznego nastawienia do pacjenta, pani doktor odmówiła mi leczenia z powodów, których nie uważam za zasadne. Może i pani doktor jest fachowcem (niestety nie mogę ocenić), ale na poziomie personalnym, już dawno nie miałam do czynienia z tak nieuprzejmą lekarką. Nie polecam, ale może traktowanie pacjentów przy wizytach prywatnych jest inne :)

lekarz Janusz Zaryczański

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Wspaniały specjalista. Kompetentny, empatyczny, z poczuciem humoru. Wielokrotnie pomógł mi i moim bliskim. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Katarzyna Bryk-Żakowicz