dr n. med. Ali Chahrour

Endokrynolog

3,6
3,7

Właściwie bez zastrzeżeń: dr Chachrour to lekarz niewątpliwie kompetentny i „otwarty” na pacjenta, prowadzi b. staranny wywiad, oparty na licznych badaniach, powtarzanych co kilka tygodni w trakcie leczenia. Stara się wyjaśnić etiologię choroby i działanie leków z podaniem ewent. skutków ubocznych. Chodząca uprzejmość, dlatego z niedowierzaniem czytam opinie o niegrzecznym czy lekceważącym traktowaniu pacjenta. Leczę się u niego od prawie roku i nie zauważyłem nigdy takich zachowań ani wobec mnie, ani innych pacjentów, z którymi rozmawiam w poczekalni.

zdecydowanie nie polecam. na każde pytanie odpowiada z łaską. od niedawna wiem o tym , że mam chorą tarczycę (hashimoto) i na wiele pytań nie znam odpowiedzi, dlatego uprzedziłam doktora, że będę pytać bo chcę mieć fachową wiedzę. Jednak Pan Doktor, przewracając oczami albo odpowiadał "może mieć Pani pretensje o geny do rodziców" albo "proszę szukać rozwiązania gdzie indziej". ostatnio bardzo pogorszyło mi się zdrowie , a leki nie pomagają prawie wcale. próba informowania doktora skończyła się burknięciemi na mnie. próba zasugerowania, że być może to kwestia nietolerancji laktozy w euthyroxie skonczyla się tym że doktor z łaską i ostentacyjnie skręślił zalecenia na euthyrox i przepisał inny lek, doktor uważa, że hashimoto się nie leczy , nie ma przyczyny i jest to bardzo łagodna choroba. nie zlecił mi żadnych badań które mogłyby pomóc w diagnozie, dlaczego się to pojawiło. tylko na podstawie tsh i usg stwierdził , że hashimoto i muszę to zaakceptować. zdecydowanie oczekiwałam innego podejścia, tym bardziej, że uprzedzałam, że abym była spokojna muszę zadać wszystkie pytania.NIE POLECAM.

Byłam u tego lekarza. Tak jak pacjentów z innych wpisów, mnie również nie zbadał. Spytał: "Jak się czuje?" Po doprecyzowaniu, że chodzi o mnie, (bo spodziewałam się pytania: Jak się pani czuje?) stwierdził, że "wszystko jest dobrze", na podstawie wyników badań sprzed ponad pół roku. Odmówił mi skierowania na badania, bo "nie zamierza się później tłumaczyć." I dalej cytat: "Jak się nie podoba, to może iść gdzie indziej." Ten lekarz ma problemy nie tylko z konstrukcją zdań w języku polskim, ale również, a raczej przede wszystkim z szacunkiem dla pacjenta. ...

To słaby, a w dodatku impulsywny i arogancki lekarz. Nie potrafi kompleksowo spojrzeć na chorobę pacjenta.
Zdecydowanie odradzam.

Bardzo dobry, sympatyczny lekarz. Ma zawsze czas, pacjenta traktuje z szacunkiem i uwagą. Polecam zdecydowanie.

Jak na wizytę w publicznym sektorze to jestem bardzo mile zaskoczony. Pan Doktor pomimo długich kolejek i natłoku pacjentów potrafi rzeczowo, kompleksowo i miło podejść do chorego. Znajomy polecił mi tego lekarza bo miał podobne problemy jak ja - mężczyzna już w "bardziej średnim wieku". Jestem bardzo zadowolony, u Pana Doktora Ali byłem już 3 raz i widzę efekty leczenia. Polecam i oby więcej było takich lekarzy. W sumie nie jeden lekarz Polak mógłby się uczyć od Pana Doktora profesjonalnego podejścia do pacjenta i poczucia humoru.

opinie użytkowników sa dobre, i ja też się przyłączę - tym bardziej że w LuxMedzie brakuje kompetentnych lekarzy. A Dr jest i kompetentny i miły. Choć to jest już kolejny "mój" lekarz, poszłam na wizytę nieco poirytowana, że znowu będę opowiadac te same historie, oraz nieco nieufna, bo to cudzoziemiec - okazało sie inaczej i mogę go szczerze polecic

Dr Chahrour prowadził moją tarczycę w ciąży. Podjął same dobre decyzje odnośnie dawek i leczenia(w przeciwieństwie do mojego poprzedniego endokrynologa)dzięki temu miałam dobre wyniki przez całe 9mcy i mam nadal:) do tego jest bardzo miły, uprzejmy a przy okazji przystojny. Jedyną jego wadą jest to że czasem lubi się spóźnić, zdecydowanie polecam

Kiedys chodziłam do Niego na wizyty w ramach NFZu na Rembielińską. Znakomity lekarz. On jedyny tak naprawdę stwierdził co mi dolega (zdiagnozował hashimoto) i wyprowadził mnie na prostą. Czy ktoś może sie orientuje gdzie on przyjmuje państwowo?? bo na Rembielińskiej już go nie ma. A ja muszę szybciutko go odszukać bo jestem w ciąży.

byłam u Dr Chahrour kilkakrotnie i bez zastanowienie poleciłabym wizytę u niego swoim znajomym. Kompetentny lekarz, tłumaczy chorobę wyjaśnia sposób leczenia. Przy każdej wizycie oprócz patrzenia na wyniki badań pyta się o dolegliwości, czy pojawiły się nowe objawy. I rzeczywiście wielu lekarzy mogłoby się od niego uczyć podejścia do pacjenta. Luna

Luna

Tarczyca, jak każdy organ ludzkiego ciała jest jeszcze nie do końca zbadana i pewnie nie będzie. Lekarze więc zazwyczaj uważają, że jeśli ktoś ma Hashimoto to będzie miał tę chorobę na zawsze. Ale powstaje pytanie: po czym lekarz pozna, że moja tarczyca wyzdrowiała, a raczej, że mój organizm nie zwalcza już tarczycy, gdyby się taki cud zdarzył. Na razie każdy tylko mówi, że nie wie. Ale Pan Chahrour poszedł dalej: on powiedział, że nie weźmie odpowiedzialności za jakiekolwiek próby odstawienia leku i sprawdzenia jak na to zareaguje mój organizm. Ja ...

Na razie każdy tylko mówi, że nie wie. Ale Pan Chahrour poszedł dalej: on powiedział, że nie weźmie odpowiedzialności za jakiekolwiek próby odstawienia leku i sprawdzenia jak na to zareaguje mój organizm. Ja go nie prosiłam o wzięcie odpowiedzialności - ja tylko chciałam od niego konsultacji, ale jej nie dostałam. Muszę sama szukać w źródłach medycznych, bo nie mam zamiaru się poddać.