dr n. med. Ali Chahrour

Endokrynolog

3,6
3,7

Bardzo dobry lekarz!!! Byłam na wizycie w LUX MED i jestem bardzo zadowolona. O wszystko się wypytał, dał skierowanie na tyle badań, że nie wiem czy krwi mi starczy;) widać, że zna się na tym co robi, a do tego ten jego polski ;) naprawdę polecam

Pan Ali rzeczywiście dba o wiedzę, ale z zakresu Hashimoto nie powinien zdać egzaminu. Również posiadam wszystkie objawy niedoczynności( wcześniejsze komentarze z hashimoto w tle ) a tsh wahało się nieznacznie w granicach normy wadząc dolną granicą o kategorię "nie leczymy a obserwujemy" więc Pan Ali obrał ten kierunek. Oczywiście jest jeszcze aspekt guza, tradycyjnego raczej dla zapalenia, który bez leków raczej nie zniknie. Spory minus, na szczęście mam hashimotowca, który mnie informuje na co uważać z lekarzami. I to jest minus.

Beznadziejny. Nie zbadał mnie, nie przeprowadził należytego wywiadu. Nic go nie obchodziło, że wystąpiły dolegliwości, które mogą być skutkiem nawrotu mojego Hashimoto. Nie widział związku z chorobą, opierał się na starych wynikach badań, twierdząc że podręcznikowy poziom TSH dla hashimotowców będzie dla mnie najlepszy, mimo iż mówiłam mu,że przy takim poziomie występują u mnie wszelkie objawy niedoczynności. Lekarz w trakcie specjalizacji, co czyni sobie za wielką zaletę. Nie przepisał mi podstawowych badań, które należało zlecić przy mojej przypadłości. Oby z dala od lekarzy takich jak ten!

Przesympatyczny człowiek i co najważniejsze bardzo dobry specjalista. Byłam na kilku wizytach, na każdej poświęcał odpowiednio dużo czasu, wszystkie moje watpliwości wyjaśnił i zlecił dodatkowe badania. Polecam.... szkoda tylko, że nie ma więcej takich lekarzy...

Szczerze polecam, bardzo sympatyczny lekarz, świetny specjalista.

Szczerze polecam, bardzo sympatyczny lekarz, świetny specjalista.

Lekarz bardzo miły, każdego pacjenta traktuje jednostkowo, wielu polskich lekarzy mogłoby uczyć się od Pana Doktora. Wspaniały a ponadto bardzo przystojny. Nareszcie trafiłam na lekarza który zajął się mną jak chorym pacjentem. Panie Doktorze dziękuję. Wiem, że przy Panu mogę się czuć bezpiecznie.

Panie Doktorze dziękuję. Wiem, że przy Panu mogę się czuć bezpiecznie.

Rewelacyjny:-) Fantastyczny lekarz:-) bardzo miły uprzejmy sympatyczny życzliwy i widać że chce pomóc a nie tylko odbębnić kolejną wizytę,:-) polecam każdemu:-)

Bardzo miły ,rzeczowy i traktuje pacjenta indywidualnie . Wszystko objaśnił , pocieszył i pokierował na dalsze badania .Polecam.

Pierwsza i ostatnia wizyta. Potraktował mnie arogancko. Nigdy nie komentowałam lekarzy ale on wyjątkowo nieprzyjemnie się zachował. Nie mogłam wyjaśnić dlaczego przyszłam skonsultować się z nim. Zadawał agresywnie pytania i nie pozwalał odpowiedzieć, bo zadawał agresywnie kolejne pytanie. Takie zachowanie lekarza upokarza pacjenta. Wyszłam z gabinetu oszołomiona a teraz mam żal sama do siebie, że mu pozwoliłam na takie traktowanie. To była pierwsza moja wizyta u pana doktora Alego Chahrour i nie mogę ocenić kompetencji ale sposób w jaki się zachowywał nie powinien mieć miejsca.

Pierwsza i ostatnia wizyta.