dr n. med. Ali Chahrour

Endokrynolog

Dr Chahrour prowadził moją tarczycę w ciąży. Podjął same dobre decyzje odnośnie dawek i leczenia(w przeciwieństwie do mojego poprzedniego endokrynologa)dzięki temu miałam dobre wyniki przez całe 9mcy i mam nadal:) do tego jest bardzo miły, uprzejmy a przy okazji przystojny. Jedyną jego wadą jest to że czasem lubi się spóźnić, zdecydowanie polecam

Pierwsza i ostatnia wizyta. Potraktował mnie arogancko. Nigdy nie komentowałam lekarzy ale on wyjątkowo nieprzyjemnie się zachował. Nie mogłam wyjaśnić dlaczego przyszłam skonsultować się z nim. Zadawał agresywnie pytania i nie pozwalał odpowiedzieć, bo zadawał agresywnie kolejne pytanie. Takie zachowanie lekarza upokarza pacjenta. Wyszłam z gabinetu oszołomiona a teraz mam żal sama do siebie, że mu pozwoliłam na takie traktowanie. To była pierwsza moja wizyta u pana doktora Alego Chahrour i nie mogę ocenić kompetencji ale sposób w jaki się zachowywał nie powinien mieć miejsca.

Pierwsza i ostatnia wizyta.

Przesympatyczny człowiek i co najważniejsze bardzo dobry specjalista. Byłam na kilku wizytach, na każdej poświęcał odpowiednio dużo czasu, wszystkie moje watpliwości wyjaśnił i zlecił dodatkowe badania. Polecam.... szkoda tylko, że nie ma więcej takich lekarzy...

Rewelacyjny:-) Fantastyczny lekarz:-) bardzo miły uprzejmy sympatyczny życzliwy i widać że chce pomóc a nie tylko odbębnić kolejną wizytę,:-) polecam każdemu:-)

opinie użytkowników sa dobre, i ja też się przyłączę - tym bardziej że w LuxMedzie brakuje kompetentnych lekarzy. A Dr jest i kompetentny i miły. Choć to jest już kolejny "mój" lekarz, poszłam na wizytę nieco poirytowana, że znowu będę opowiadac te same historie, oraz nieco nieufna, bo to cudzoziemiec - okazało sie inaczej i mogę go szczerze polecic

Kiedys chodziłam do Niego na wizyty w ramach NFZu na Rembielińską. Znakomity lekarz. On jedyny tak naprawdę stwierdził co mi dolega (zdiagnozował hashimoto) i wyprowadził mnie na prostą. Czy ktoś może sie orientuje gdzie on przyjmuje państwowo?? bo na Rembielińskiej już go nie ma. A ja muszę szybciutko go odszukać bo jestem w ciąży.

byłam u Dr Chahrour kilkakrotnie i bez zastanowienie poleciłabym wizytę u niego swoim znajomym. Kompetentny lekarz, tłumaczy chorobę wyjaśnia sposób leczenia. Przy każdej wizycie oprócz patrzenia na wyniki badań pyta się o dolegliwości, czy pojawiły się nowe objawy. I rzeczywiście wielu lekarzy mogłoby się od niego uczyć podejścia do pacjenta. Luna

Luna

Jak na wizytę w publicznym sektorze to jestem bardzo mile zaskoczony. Pan Doktor pomimo długich kolejek i natłoku pacjentów potrafi rzeczowo, kompleksowo i miło podejść do chorego. Znajomy polecił mi tego lekarza bo miał podobne problemy jak ja - mężczyzna już w "bardziej średnim wieku". Jestem bardzo zadowolony, u Pana Doktora Ali byłem już 3 raz i widzę efekty leczenia. Polecam i oby więcej było takich lekarzy. W sumie nie jeden lekarz Polak mógłby się uczyć od Pana Doktora profesjonalnego podejścia do pacjenta i poczucia humoru.

Bardzo dobry lekarz!!! Byłam na wizycie w LUX MED i jestem bardzo zadowolona. O wszystko się wypytał, dał skierowanie na tyle badań, że nie wiem czy krwi mi starczy;) widać, że zna się na tym co robi, a do tego ten jego polski ;) naprawdę polecam

Bardzo miły ,rzeczowy i traktuje pacjenta indywidualnie . Wszystko objaśnił , pocieszył i pokierował na dalsze badania .Polecam.