dr n. med. Ali Chahrour

Endokrynolog

Tarczyca, jak każdy organ ludzkiego ciała jest jeszcze nie do końca zbadana i pewnie nie będzie. Lekarze więc zazwyczaj uważają, że jeśli ktoś ma Hashimoto to będzie miał tę chorobę na zawsze. Ale powstaje pytanie: po czym lekarz pozna, że moja tarczyca wyzdrowiała, a raczej, że mój organizm nie zwalcza już tarczycy, gdyby się taki cud zdarzył. Na razie każdy tylko mówi, że nie wie. Ale Pan Chahrour poszedł dalej: on powiedział, że nie weźmie odpowiedzialności za jakiekolwiek próby odstawienia leku i sprawdzenia jak na to zareaguje mój organizm. Ja ...

Na razie każdy tylko mówi, że nie wie. Ale Pan Chahrour poszedł dalej: on powiedział, że nie weźmie odpowiedzialności za jakiekolwiek próby odstawienia leku i sprawdzenia jak na to zareaguje mój organizm. Ja go nie prosiłam o wzięcie odpowiedzialności - ja tylko chciałam od niego konsultacji, ale jej nie dostałam. Muszę sama szukać w źródłach medycznych, bo nie mam zamiaru się poddać.

Lekarz bardzo miły, każdego pacjenta traktuje jednostkowo, wielu polskich lekarzy mogłoby uczyć się od Pana Doktora. Wspaniały a ponadto bardzo przystojny. Nareszcie trafiłam na lekarza który zajął się mną jak chorym pacjentem. Panie Doktorze dziękuję. Wiem, że przy Panu mogę się czuć bezpiecznie.

Panie Doktorze dziękuję. Wiem, że przy Panu mogę się czuć bezpiecznie.