lekarz Andrzej Bermanlekarz Andrzej Berman - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Andrzej Berman

Chirurg ogólny, Gastrolog, Proktolog

Osiągnięcia:
- Współtworzenie i realizacja programu przeszczepiania wysp trzustkowych w Polsce. Współtworzenie stowarzyszenia Aktywni z Cukrzycą.

Hobby:
- ...

Osiągnięcia:

Hobby:
- Wędkarstwo, archeologia, żeglarstwo, strzelectwo, narciarstwo.

Z całego serca polecam Dr. Bermana! Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.

Z całego serca polecam Dr. Bermana!

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny. Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził
operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny.
Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

ale sciema, fatalnie mnie potraktowano. Czuje sie urazony i nie pojde juz do tego lekarza. Zastanawiam sie czy te pozytywne opinie nie biora sie z sufitu ?

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;) Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Dr. Berman jest młodym lecz bardzo dobrym specjalistą. Po operacji przyszedł i zadbał o moje poczucie bezpieczeństwa. Od czasu interwencji chirurgicznej schorzenie nie nawraca. Dr. Berman mnie wyleczył. Dziękuję i wielki szacun za kompleksowe podejście, tłumaczenie choroby i leczenia nawet w bardzo trudnym przypadku jakim byłam. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)