Osiągnięcia:
- Współtworzenie i realizacja programu przeszczepiania wysp trzustkowych w Polsce. Współtworzenie stowarzyszenia Aktywni z Cukrzycą.

Hobby:
- ...

Osiągnięcia:

Hobby:
- Wędkarstwo, archeologia, żeglarstwo, strzelectwo, narciarstwo.

Z całego serca polecam Dr. Bermana! Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.

Z całego serca polecam Dr. Bermana!

Dr. Berman jest młodym lecz bardzo dobrym specjalistą. Po operacji przyszedł i zadbał o moje poczucie bezpieczeństwa. Od czasu interwencji chirurgicznej schorzenie nie nawraca. Dr. Berman mnie wyleczył. Dziękuję i wielki szacun za kompleksowe podejście, tłumaczenie choroby i leczenia nawet w bardzo trudnym przypadku jakim byłam. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny. Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził
operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny.
Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;) Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

ale sciema, fatalnie mnie potraktowano. Czuje sie urazony i nie pojde juz do tego lekarza. Zastanawiam sie czy te pozytywne opinie nie biora sie z sufitu ?