dr n. med. Andrzej Brenk

Ginekolog

Cudowny lekarz, najlepszy pod słońcem, mogę go z czystym sumieniem polecić w 100% :). Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i rzetelny. Nie można trafić lepiej. Pełen profesjonalizm,i dokładność. Poświęca się pracy w 100%. Zawsze odbiera telefony, o każdej porze dnia i nocy :). Każdemu polecam tak cudownego i do tego ludzkiego lekarza :) Stawiam 5/5 chodź uważam, że temu lekarzowi należy się o wiele wyższa ocena :). Pacjentka jest dla niej zawsze najważniejsza.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem. Prowadził końcówkę mojej ciąży i śmiało mogę powiedzieć że czułam się zaopiekowana i miałam poczucie że znajduję się w dobrych rękach. Pan Doktor poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywały się w ramach NFZ i nie czułam że czegoś na wizycie mi brakuje. Dlatego serdecznie Pana Doktora polecam i dziękuję za opiekę. Pacjentka z Przychodni Sanus

Pacjentka z Przychodni Sanus

Siła spokoju idąc za hasłem kampanii Mazowieckiego to jedna z pierwszych rzeczy, która ujęła mnie w panu dr Brenku, tak bardzo potrzebna w czasie zagrożonej ciąży. Wszystko dokładnie tłumaczył, nie pozostawiał pytania bez odpowiedzi, zawsze uprzejmy. Dodatkowo jeśli tylko może odbiera telefon i odpisuje na sms rozwiewając wątpliwości, ustalając dalszą drogę postępowania. Mam zamiar nadal pozostać pod opieką pana doktora pomimo 80km odległości. I dziękujmy za wszystko.

Witam, Wszystkim kobietkom polecam doktora. Wizyta od samego początku do końca przebiegała w miłej atmosferze pod okiem świetnego specjalisty. Pan doktor zrobił dokładny wywiad,nie pospieszał, na koniec badania wszystko spokojnie wytłumaczył, a do tego miał w sobie dużo empatii. Teraz już wiem , ze o swoje problemy ginekologiczne nie muszę się martwić, a do tego bliskie mi osoby będę kierowała do tego gabinetu. Pozdrawiam :)

Witam,
Pozdrawiam :)

Cudowny lekarz. Kompetentny, fachowy. Zawsze wyslucha i wszystko w jasny sposob wytlumaczy. Ma czas dla swoich pacjentek. Zawsze uprzejmy i mily. Jakby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta chociaz w polowie to bylo by dobrze. Takiego lekarza to naprawdę ze swieca szukac. Na pewno nie zamienie go na żadnego innego. Jednym slowem najlepszy!

Pan Doktor godny polecenia rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach tak sympatycznego a zarazem kompetentnego lekarza😃 Prowadził moje dwie ciążę jedną po drugiej i zawsze mogłam na Niego liczyć Poleciłam go koleżanką które po wizytach nie związanych z ciąża również mają podobne zdanie Więc jak najbardziej Lekarz godny zaufania i polecenia 😀

Lekarz naprawdę godny polecenia - kompetentny, spokojny, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, co oczywiście w trudnych sytuacjach jest dla pacjenta szczególnie ważne. Zarówno podczas pracy Pana Doktora w Szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym można mieć do Pana Doktora 100 % zaufanie.

Najlepszy, w 100% profesjonalny, z ogromna wiedzą, zawsze odbiera telefony, można na niego liczyć w każdej chwili. Polecam !!!

Pan Doktor prowadził moją ciąże w 2012 roku i bardzo dobrze wspominam jego kompetencje i podejście do pacjenta. Szkoda, że nie mamy go już w przychodni w Miasteczku Śląskim ale cieszę się, że zdobył tak wysokie kwalifikacje. GRATULACJE! :)

Lekarz z prawdziwym powołaniem . Zawsze otwarty na problemy pacjentki . Prowadził moja ciążę (4 lata temu ) i do dziś jest moim lekarzem . Polecam