dr n. med. Andrzej Brenk

Ginekolog

Hmm… od czego by tu zacząć… Mój przypadek jest ciężki, ale może nie aż tak beznadziejny jak mogłoby się wydawać. Koleżanka namawiała mnie na wizytę u dr Brenka jakieś 2 lata, ale nie chciałam iść i znowu opowiadać historii swojego życia i łudzić, że może akurat tym razem się uda. Po kolejnej prośbie mojej znajomej - powiedziałam pojadę dla świętego spokoju. Jeszcze nie ma happy endu, ale wiem, że będzie! Dr zrobił więcej niż wszyscy razem do kupy wzięci gINEKOLODZY. Jemu się po prostu chce!!! W ciągu zaledwie kilku miesięcy trafiłam na stół operacyjny (pomimo trudnej sytuacji pandemicznej) gdzie dr operował mnie osobiście. Nigdy wcześniej nikt w taki sposób nie podszedł do tematu, a on poszedł najtrudniejszą, ale najbardziej efektowną drogą. Długo bym jeszcze mogła opisywać jego podejście, wiedzę, pokorę i skromność. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dojeżdżam 70km na wizytę i będę nadal…

Najlepszy lekarz jako stanął na mojej krętej drodze do bycia Mamą :) we współpracy z innymi wspaniałymi lekarzami dzięki Niemu mogę cieszyć się macierzynstwem. Przez całe 9 miesięcy, dość ciężkich miesięcy był ze mną, prowadził bezstresowo ciążę. pocieszał kiedy było źle, albo wydawało się ze będzie źle. skrupulatnie odpowiadał na tysiące moich pytań, zastrzeżeń. czulam się jak podczas rozmowy z najlepszym kolegą któremu mogłam zaufać. Jeśli jakieś wyniki były nie po naszej myśli, nie wychodziłam z gabinetu z płaczem tylko zawsze z uśmiechem. W czasie pobytu w szpitalu nie omijał ...

W czasie pobytu w szpitalu nie omijał na korytarzu wręcz przeciwnie, zarówno przed porodem, w trakcie jak i po porodzie był z nami :)
Z całym sercem polecam wszystkim
Duże doświadczenie i umiejętność rozmowy z kobietami :) zwłaszcza,, desperatkami,, w ciąży hehe.
luźna i spokojna rozmowa = spokojna ciąża i rozwiązanie
Polecam polecam polecam

Współpraca z Panem Doktorem układała się na początku pomyślnie. Jestem pacjentką lekarza w Angeliusie w Katowicach. Niestety przed moją hospitalizacją usłyszałam w gabinecie, że pan doktor nie będzie, ani w szpitalu na dyżurze ani przy cesarskim cięciu. Niestety, żyjemy w takich czasach, że bez lekarza prowadzącego, opieka medyczna jest naprawdę średnia. Rozumiem, że Pan Doktor ma życie prywatne i ciagle rozwija się naukowo. Niestety w moim odczuciu chodzi o czysty zysk. Pan Doktor przyjmuje tam, gdzie mu więcej zapłacą i praca będzie poniekąd łatwiejsza. Zapytany przeze mnie, kto zrobi CC (ciąża bliźniacza), stwierdził, że kogoś poprosi po koleżeńsku. Tak nie traktuje się pacjentki po wielomiesięcznych wizytach prywatnych. Bardzo się zawiodłam, no na kilka tygodni przed rozwiązaniem, nie mam lekarza prowadzącego. Na szczęście nie ma ludzi niezastąpionych, wystarczy mieć odpowiednią ilość gotówki. Szkoda tylko mojego stresu.

Godny polecenia lekarz. Szczegółowo wyjaśnił mi opis wyniku. Uspokoił. Wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegała etapowo dalsza diagnostyka i jak wychodzi ona cenowo - i tu zostałam pozytywnie zaskoczona, ponieważ lekarz do którego chodziłam wcześniej ewidentnie chciał mnie naciągnąć na pieniądze! Jestem już umowiona na kolejną wizytę do Pana doktora i bardzo się z tego cieszę 😊

Witam, do Pana doktora również trafiłam z polecenia, mogę śmiało powiedzieć, ze to naprawdę wspaniały człowiek szanujący ludzi. Po wizycie czułam sie doinformowana w temacie swojej choroby i zaopiekowana. To dopiero początek mojego leczenia, ale pojawiło sie światełko w tunelu wiec jestem dobrej myśli, że Panu doktorowi uda sie mnie wyleczyć. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Cudowny lekarz, najlepszy pod słońcem, mogę go z czystym sumieniem polecić w 100% :). Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i rzetelny. Nie można trafić lepiej. Pełen profesjonalizm,i dokładność. Poświęca się pracy w 100%. Zawsze odbiera telefony, o każdej porze dnia i nocy :). Każdemu polecam tak cudownego i do tego ludzkiego lekarza :) Stawiam 5/5 chodź uważam, że temu lekarzowi należy się o wiele wyższa ocena :). Pacjentka jest dla niej zawsze najważniejsza.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem. Prowadził końcówkę mojej ciąży i śmiało mogę powiedzieć że czułam się zaopiekowana i miałam poczucie że znajduję się w dobrych rękach. Pan Doktor poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywały się w ramach NFZ i nie czułam że czegoś na wizycie mi brakuje. Dlatego serdecznie Pana Doktora polecam i dziękuję za opiekę. Pacjentka z Przychodni Sanus

Pacjentka z Przychodni Sanus

Dwukrotnie zostałam objęta opieką przez Pana Doktora w jednym w śląskich szpitali. Były to bardzo trudne dla mnie chwile a Pan Doktor wykazał się nie tylko pełnym profesjonalizmem ale również niesamowitą empatią, wyrozumiałością a także wspaniałym podejściem do pacjenta. Widząc Pana Doktora na sali operacyjnej mogłam czuć się spokojnie, w pełni ufając jego kompetencjom. Mam nadzieję, że jeszcze spotkam Pana Doktora, jednak w o wiele bardziej radosnych okolicznościach :-)

Siła spokoju idąc za hasłem kampanii Mazowieckiego to jedna z pierwszych rzeczy, która ujęła mnie w panu dr Brenku, tak bardzo potrzebna w czasie zagrożonej ciąży. Wszystko dokładnie tłumaczył, nie pozostawiał pytania bez odpowiedzi, zawsze uprzejmy. Dodatkowo jeśli tylko może odbiera telefon i odpisuje na sms rozwiewając wątpliwości, ustalając dalszą drogę postępowania. Mam zamiar nadal pozostać pod opieką pana doktora pomimo 80km odległości. I dziękujmy za wszystko.

Witam, Wszystkim kobietkom polecam doktora. Wizyta od samego początku do końca przebiegała w miłej atmosferze pod okiem świetnego specjalisty. Pan doktor zrobił dokładny wywiad,nie pospieszał, na koniec badania wszystko spokojnie wytłumaczył, a do tego miał w sobie dużo empatii. Teraz już wiem , ze o swoje problemy ginekologiczne nie muszę się martwić, a do tego bliskie mi osoby będę kierowała do tego gabinetu. Pozdrawiam :)

Witam,
Pozdrawiam :)