dr n. med. Andrzej Brenk

Na Pana doktora trafiłam przypadkiem, ale teraz mogę śmiało powiedzieć że lepiej trafić nie mogłam. Jestem już po operacji, którą Pan doktor wykonywał. Przed zabiegiem wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, byłam spokojna i czułam że jestem w dobrych rękach. W razie pytań lub gdy coś się działo pan doktor zawsze odebrał telefon, pomógł i uspokoił. Wizyty kontrolne przebiegają w świetnej atmosferze, zero stresu, aż miło się umawiać. Lekarz z powołaniem.😇 Polecam serdecznie. ☺️

Jestem „przypadkiem”, który nie chodził zbyt często do ginekologa- w przeszłości trafiłam na dziwnych lekarzy, którzy zwyczajnie mnie zniechęcili (myśle ze dużo kobiet było kiedyś u kiepskiego lekarza i wie o czym mowa….) Do Pana doktora trafiłam kilka lat temu- przypadkiem. W gabinecie czuć spokój, co jest bardzo ważne. Doktor jest uprzejmy, miły, tłumaczy wszystko i poświęcił mi tyle czasu, ile go potrzebowałam. Wiem, z poczekalni ;) że inne Panie też to doceniają. Polecam każdej pani, która „boi” się ginekologa. Ja się już nie boję, a badanie nie jest traumatycznym przeżyciem.

Wspaniały Lekarz :) Dwie ciąże cc . Takich lekarzy jak dr Brenk jest garstka :) Czułam się przy nim bardzo bezpiecznie ,nigdy mnie nie zawiódł .Zawsze mogę na niego liczyc .Jest lekarzem z powołania .Polecam z całego serca !

Wspaniały Lekarz :) Dwie ciąże cc . Takich lekarzy jak dr Brenk jest garstka :)

Polecam Pana Doktora.Dostałam się do niego dzień przed sylwestrem z krwotokiem ,co lekarz do którego chodziłam lata mnie olał i powiedział że mam sobie jechać do najbliższego szpitala .A dr.Andrzej Brenk przyjął bez problemu i jestem już po zabiegu który zrobił w szpitalu.Jest to lekarz który wysłucha pacjentki i bardzo dobrze wytłumaczy .Dużo można pisać ale napiszę tylko tyle że POLECAM z czystym sumieniem

Dla mnie Pan doktor to MISTRZ . Jestem po zabiegu ktory trwał : kilka minut , w gabinecie , zero bólu - wyszłam niesamowicie szczęśliwa. Nadmienie ( Ważne ! ) że wcześniej byłam z tym problemem u profesora w Katowicach : w gabinecie się nie udało ( zostałam umówiona na zabieg pod narkozą do szpitala ) zostałam wystraszona przez profesora i podczas próby zabiegu potworny ból :-( !!! Dlatego doceniam jeszcze bardziej doktora Brenka za profesjonalizm, wiedzę , indywidualne podejście - uważam że jest Lekarzem z powołania ! Jeden z ...

Nadmienie ( Ważne ! ) że wcześniej byłam z tym problemem u profesora w Katowicach : w gabinecie się nie udało ( zostałam umówiona na zabieg pod narkozą do szpitala ) zostałam wystraszona przez profesora i podczas próby zabiegu potworny ból :-( !!! Dlatego doceniam jeszcze bardziej doktora Brenka za profesjonalizm, wiedzę , indywidualne podejście - uważam że jest Lekarzem z powołania ! Jeden z nielicznych lekarzy do którego mam zaufanie i Polecam z całego serca 🥰

Doktor Brenk, to lekarz z powołania. Z całego serca polecam. Okazał mi bezinteresowną pomoc mimo, że wcześniej nie byłam jego pacjentką. Zawsze stara się aby pacjentka była jak najlepiej zaopiekowana i leczona. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzebujesz. Wiedza, kompetencja i życzliwość.

Świetny lekarz!!! Z prawdziwym powołaniem, polecam z czystym sumieniem 😊 przede wszystkim godny zaufania ☺️

Najlepszy lekarz pod słońcem 😁Wizyta przebiega w miłej atmosferze,to świetny specjalista. Pan doktor wszystko spokojnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Nie tylko ja do niego chodzę, ale również bliskie mi osoby i wszyscy są zachwyceni.Pan doktor nieraz już udowodnił, że zależy mu na zdrowiu swoich pacjentek i nigdy nie zostawił nikogo beż pomocy, dlatego polecam go gorąco i serdecznie pozdrawiam 👍🙂

go gorąco i serdecznie pozdrawiam 👍🙂

Współpraca z Panem Doktorem układała się na początku pomyślnie. Jestem pacjentką lekarza w Angeliusie w Katowicach. Niestety przed moją hospitalizacją usłyszałam w gabinecie, że pan doktor nie będzie, ani w szpitalu na dyżurze ani przy cesarskim cięciu. Niestety, żyjemy w takich czasach, że bez lekarza prowadzącego, opieka medyczna jest naprawdę średnia. Rozumiem, że Pan Doktor ma życie prywatne i ciagle rozwija się naukowo. Niestety w moim odczuciu chodzi o czysty zysk. Pan Doktor przyjmuje tam, gdzie mu więcej zapłacą i praca będzie poniekąd łatwiejsza. Zapytany przeze mnie, kto zrobi CC (ciąża bliźniacza), stwierdził, że kogoś poprosi po koleżeńsku. Tak nie traktuje się pacjentki po wielomiesięcznych wizytach prywatnych. Bardzo się zawiodłam, no na kilka tygodni przed rozwiązaniem, nie mam lekarza prowadzącego. Na szczęście nie ma ludzi niezastąpionych, wystarczy mieć odpowiednią ilość gotówki. Szkoda tylko mojego stresu.

Lekarz, który nie spieszy się z zakończeniem wizyty. Ma kulturę osobistą i poczucie humoru a jednocześnie fachowo i zaangażowaniem przedstawia problem i praktycznie podchodzi do leczenia/diagnozy. Polecam.