dr n. med. Andrzej Brenk

Witam, do Pana doktora również trafiłam z polecenia, mogę śmiało powiedzieć, ze to naprawdę wspaniały człowiek szanujący ludzi. Po wizycie czułam sie doinformowana w temacie swojej choroby i zaopiekowana. To dopiero początek mojego leczenia, ale pojawiło sie światełko w tunelu wiec jestem dobrej myśli, że Panu doktorowi uda sie mnie wyleczyć. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Najlepszy lekarz jako stanął na mojej krętej drodze do bycia Mamą :) we współpracy z innymi wspaniałymi lekarzami dzięki Niemu mogę cieszyć się macierzynstwem. Przez całe 9 miesięcy, dość ciężkich miesięcy był ze mną, prowadził bezstresowo ciążę. pocieszał kiedy było źle, albo wydawało się ze będzie źle. skrupulatnie odpowiadał na tysiące moich pytań, zastrzeżeń. czulam się jak podczas rozmowy z najlepszym kolegą któremu mogłam zaufać. Jeśli jakieś wyniki były nie po naszej myśli, nie wychodziłam z gabinetu z płaczem tylko zawsze z uśmiechem. W czasie pobytu w szpitalu nie omijał ...

W czasie pobytu w szpitalu nie omijał na korytarzu wręcz przeciwnie, zarówno przed porodem, w trakcie jak i po porodzie był z nami :)
Z całym sercem polecam wszystkim
Duże doświadczenie i umiejętność rozmowy z kobietami :) zwłaszcza,, desperatkami,, w ciąży hehe.
luźna i spokojna rozmowa = spokojna ciąża i rozwiązanie
Polecam polecam polecam

Hmm… od czego by tu zacząć… Mój przypadek jest ciężki, ale może nie aż tak beznadziejny jak mogłoby się wydawać. Koleżanka namawiała mnie na wizytę u dr Brenka jakieś 2 lata, ale nie chciałam iść i znowu opowiadać historii swojego życia i łudzić, że może akurat tym razem się uda. Po kolejnej prośbie mojej znajomej - powiedziałam pojadę dla świętego spokoju. Jeszcze nie ma happy endu, ale wiem, że będzie! Dr zrobił więcej niż wszyscy razem do kupy wzięci gINEKOLODZY. Jemu się po prostu chce!!! W ciągu zaledwie kilku miesięcy trafiłam na stół operacyjny (pomimo trudnej sytuacji pandemicznej) gdzie dr operował mnie osobiście. Nigdy wcześniej nikt w taki sposób nie podszedł do tematu, a on poszedł najtrudniejszą, ale najbardziej efektowną drogą. Długo bym jeszcze mogła opisywać jego podejście, wiedzę, pokorę i skromność. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dojeżdżam 70km na wizytę i będę nadal…

Pan doktor ma świetne podejście do pacjentek przy porodzie, rodziłam w Bytomiu i potrafił wraz z położnymi uspokoić mnie w sposób fachowy, polecam Pana doktora👌

Godny polecenia lekarz. Szczegółowo wyjaśnił mi opis wyniku. Uspokoił. Wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegała etapowo dalsza diagnostyka i jak wychodzi ona cenowo - i tu zostałam pozytywnie zaskoczona, ponieważ lekarz do którego chodziłam wcześniej ewidentnie chciał mnie naciągnąć na pieniądze! Jestem już umowiona na kolejną wizytę do Pana doktora i bardzo się z tego cieszę 😊

Doktora poznałam podczas pobytu w szpitalu. W trudnym dla mnie czasie związanym z utratą mojego Maleństwa wykazał sie dużym zrozumieniem i wrażliwością, podczas USG dokładnie wytłumaczył co widać na ekranie. Jak dla mnie - lekarz z powołaniem, godny polecenia.

Dwukrotnie zostałam objęta opieką przez Pana Doktora w jednym w śląskich szpitali. Były to bardzo trudne dla mnie chwile a Pan Doktor wykazał się nie tylko pełnym profesjonalizmem ale również niesamowitą empatią, wyrozumiałością a także wspaniałym podejściem do pacjenta. Widząc Pana Doktora na sali operacyjnej mogłam czuć się spokojnie, w pełni ufając jego kompetencjom. Mam nadzieję, że jeszcze spotkam Pana Doktora, jednak w o wiele bardziej radosnych okolicznościach :-)

Siła spokoju idąc za hasłem kampanii Mazowieckiego to jedna z pierwszych rzeczy, która ujęła mnie w panu dr Brenku, tak bardzo potrzebna w czasie zagrożonej ciąży. Wszystko dokładnie tłumaczył, nie pozostawiał pytania bez odpowiedzi, zawsze uprzejmy. Dodatkowo jeśli tylko może odbiera telefon i odpisuje na sms rozwiewając wątpliwości, ustalając dalszą drogę postępowania. Mam zamiar nadal pozostać pod opieką pana doktora pomimo 80km odległości. I dziękujmy za wszystko.

Pan Doktor godny polecenia rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach tak sympatycznego a zarazem kompetentnego lekarza😃 Prowadził moje dwie ciążę jedną po drugiej i zawsze mogłam na Niego liczyć Poleciłam go koleżanką które po wizytach nie związanych z ciąża również mają podobne zdanie Więc jak najbardziej Lekarz godny zaufania i polecenia 😀

Witam, Wszystkim kobietkom polecam doktora. Wizyta od samego początku do końca przebiegała w miłej atmosferze pod okiem świetnego specjalisty. Pan doktor zrobił dokładny wywiad,nie pospieszał, na koniec badania wszystko spokojnie wytłumaczył, a do tego miał w sobie dużo empatii. Teraz już wiem , ze o swoje problemy ginekologiczne nie muszę się martwić, a do tego bliskie mi osoby będę kierowała do tego gabinetu. Pozdrawiam :)

Witam,
Pozdrawiam :)