dr n. med. Andrzej Brenk

Najlepszy lekarz pod słońcem😊 W 100% godny polecenia. Prowadził moja ciążę i miałam to szczęście że był przy porodzie. Lekarz przy którym każda pacjentka ma poczucie bezpieczeństwa.

Najlepszy lekarz pod słońcem😊
W 100% godny polecenia.

Najlepszy z najlepszych:) Zeby kazdy lekarz mial takie podejście do pacjenta, to czlowiek chetniej by sie leczyl:)

Bardzo fachowy, miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Prowadzi od początku moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Przy każdej wizycie jest mi poświęcone tyle czasu ile tego potrzebuję. Wszystkie moje wątpliwości zostają zawsze rozwiane. Lekarz przyjmuje popłudniami we wtorki w Gyncentrum przy ul. Żelaznej 1 w Katowicach. Serdecznie polecam.

Miły , bardzo sympatyczny lekarz . Takich lekarzy ze świecą szukać ! Po każdej wizycie jestem spokojniejsza , dawka entuzjazmu aż sama uderza w człowieka . Naprawde lekarz godny polecenia .

Kompetentny, fachowy i uprzejmy lekarz, który wysłucha, doradzi i wszystko wytłumaczy. Godny polecenia.