Polecam, byłam w szpitalu przez długi okres czasu z córką (zwichnięcie stawów biodrowych) miałam okazje obserwować prace tego lekarza. Dr Czop jest bardzo dobrym lekarzem, do Warszawy przyjeżdżają matki z całej Polski, wiem, że jego konikiem są stopy końsko-szpotawe ale tez specjalizuje się w zwichnięciach stawów biodrowych, dysplazji. Byłam u niego prywatnie był oburzony, że przychodzę prywatnie nie namawia na leczenie prywatnie wręcz zachęca do konsultacji u siebie na oddziale. Jest tez bardzo dobrym człowiekiem, jest bardzo bezpośredni:) polecam szczerze. Przez ponad 30 lat był z-ca ordynatora w Otwocku. Jest jednym z najlepszych ortopedów w Polsce http://ptoitr.pl/almanach-ortopedow-polskich/o/czop-andrzej.

Wspaniały specjalista i człowiek! Operował mojego syna z powodu stóp płasko koślawych statycznych. Obecnie syn jako siedemnastolatek funkcjonuje bez ograniczeń, jeśli chodzi o stopy. Doktor uprzedzał, że może mieć trudności z jazdą na rowerze i grą w piłkę, bo nie będzie miał możliwości ruchu stopami na boki. Syn jednak gra w piłkę bez problemu i uwielbia jeździć na rowerze. Doktor pamięta syna, choć obecnie tylko raz do roku zjawiamy się na wizytach kontrolnych. Zawsze jest życzliwy, nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Zoperował dziecko 2 tygodnie po pierwszej wizycie, bo jak stwierdził: "Jeśli dziecko boli, to po co ma długo cierpieć". Uwielbiamy doktora i jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

To prawda, że dr. Czop ma bardzo mało czasu na każdą wizytę ale nie dlatego,że mu się nie chce a dlatego, że mu się bardzo chce. Przyjmuje bardzo wielu małych pacjentów i robi wszystko żeby dla każdego z nich znaleźć choćby odrobinę czasu. Mój synek Leon jest od grudnia 20122 roku (od 6 doby życia) leczony u doktora metodą Ponsetiego i efekt jest rewelacyjny. Leon miał najcięższy przypadek stopy końsko-szpotawej, czwarty stopień, stopa krótka i sztywna. Leon w lutym 2012 miał zabieg podcinania ścięgna wykonany przez doktora. Obecnie pięknie staje na leczonej stopie i zaczyna chodzić a różnicę w budowie względem stopy zdrowej zauważają tylko wtajemniczeni.
Co do wizyt prywatnych - oczywiście dają możliwość szerszej konsultacji gdyż zwyczajnie w klinice prywatnej lekarz ma więcej czasu dla pacjenta ale nas dr. Czop nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Co więcej dzisiaj gdy wspomniałam,że przyjedziemy prywatnie, żeby dłużej porozmawiać dr. Czop powiedział, że nie ma takiej potrzeby gdyż stopa leczy się idealnie i zaprosił na wizytę za trzy miesiące na Niekłańską.
Polecam dr. Czopa - świetny i zaangażowany lekarz.

Doskonały specjalista. Na spokojnie wszystko wytlumaczy. Ma podejscie do dzieci. Dzieki niemu syn uniknął szyny.

Prawdziwy lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, konkretny, zdecydowany, nie wróży z fusów, lecz zleca wszystkie niezbędne badania. Pamięta swoich pacjentów nawet po wielu latach. Po 3 operacjach stóp końsko-szpotawych jedynym śladem, który został są blizny; sama wada w trakcie normalnego funkcjonowania nierozpoznawana przez innych. Jeszcze pracując w szpitalu klinicznym w Otwocku potrafił przyjmować do samego zamknięcia przychodni mając na uwadze pacjentów zjeżdżających z całej Polski. Wybitny człowiek!

Profesjonalista, przez duże "P", tak najkrócej mogę opisać moją opinię na temat Pana Andrzeja Czopa. Całe szczęście, że trafiliśmy do jego gabinetu, gdzie natychmiastowo zalecił zdjęcie rozwórki Koszli u naszej córeczki, którą zaleciła 3 dni wcześniej ortopeda z przychodni na Dąbrowszczaków 5(twardo odradzam korzystania z usług Pani ortopedy która tam przyjmuje). Dalsze używanie tej rozwórki mogło się skończyć okaleczeniem naszej córeczki.

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta I do choroby. Nie owija w bawelne . Jest bardzo uprzejmy.

Moje nastoletnie dziecko zostało potrącone przez samochód na pasach. Efekt wstrząśnienie mózgu, złamanie kłykcia kości piszczelowej- po prostu wgniecenie części kości do jej środka. W moim rejonowym szpitalu stwierdzono,że wystarczy gips, ale na wszelki wypadek skierowano nas na konsultacje na Niekłańską. Okazało się, że bez operacji syn będzie kulał do końca życia. Pan doktor bardzo życzliwie zajął się moim synem, cierpliwie tłmaczył mi, jak będzie wyglądała operacja, ewentualny przeszczep kości, konsekwencje itd. W marcu minie rok od wypadku- moje dziecko jest po operacji zespolenia kości śrubą i po usunięciu po pół roku tej śruby. Właśnie wrociło z nart... Komentarz zbędny. Bardzo, bardzo dziękuję Panu Doktorowi Czopowi!!!

Może i dobry ortopeda ale zdecydowanie za mało czasu poświęca pacjentom, nie zapomnę Pana dr słów "proszę nie siadać bo ja nie mam czasu", w moim przypadku jak chciałam coś wiedzieć to musiałam się w drzwiach przy wyjściu pytać bo nigdy nie miał czasu. Proponował wcześniejsze wizyty prywatne już nie pamiętam na jakiej ulicy no ale z drugiej strony chyba jest skuteczny, chyba pomaga ludziom. Leczył moją córkę od 8 dnia życia, gdyż urodziła się z wadą końsko-szpotawą. Wyszła prawie na prosto mimo że nie miała żadnego zabiegu, przycinania mięśnia, nawet nie potrzebna była szyna, Pan dr leczył moją córkę tylko koregując stopę - gipsami, w tej chwili kazał zapisać się do przychodni przyszpitalnej na Nikłańskiej ale nie określił się do jakiego lekarza mamy iść czy może dalej on będzie leczył moje dziecko. Mam nadzieję, że wyjdzie nam to na zdrowie :)
Ogólnie polecam Pana dr Czopa.

Mój syn ma już dzisiaj 18 lat dzięki doktorowi dzisiaj pięknie chodzi. Od urodzenia miał stopy końsko szpotawe po trzech operacjach przeprowadzonych przez doktora dziecko praktycznie nie ma śladu po wadzie. Jest ratownikiem na basenie. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna za uzyskaną pomoc w trudnych chwilach umie pocieszyć i dodać otuchy że wszystko będzie dobrze i jak tak mówi na pewno ma rację. Tylko trzeba stosować się do jego zaleceń i wskazówek. Polecam DOKTORA Andrzeja Czop każdemu z rodziców który ma problem ze swoim dzieckiem ortopedyczne.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)