lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Może i dobry ortopeda ale zdecydowanie za mało czasu poświęca pacjentom, nie zapomnę Pana dr słów "proszę nie siadać bo ja nie mam czasu", w moim przypadku jak chciałam coś wiedzieć to musiałam się w drzwiach przy wyjściu pytać bo nigdy nie miał czasu. Proponował wcześniejsze wizyty prywatne już nie pamiętam na jakiej ulicy no ale z drugiej strony chyba jest skuteczny, chyba pomaga ludziom. Leczył moją córkę od 8 dnia życia, gdyż urodziła się z wadą końsko-szpotawą. Wyszła prawie na prosto mimo że nie miała żadnego zabiegu, przycinania mięśnia, nawet nie potrzebna była szyna, Pan dr leczył moją córkę tylko koregując stopę - gipsami, w tej chwili kazał zapisać się do przychodni przyszpitalnej na Nikłańskiej ale nie określił się do jakiego lekarza mamy iść czy może dalej on będzie leczył moje dziecko. Mam nadzieję, że wyjdzie nam to na zdrowie :)
Ogólnie polecam Pana dr Czopa.

Mój syn ma już dzisiaj 18 lat dzięki doktorowi dzisiaj pięknie chodzi. Od urodzenia miał stopy końsko szpotawe po trzech operacjach przeprowadzonych przez doktora dziecko praktycznie nie ma śladu po wadzie. Jest ratownikiem na basenie. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna za uzyskaną pomoc w trudnych chwilach umie pocieszyć i dodać otuchy że wszystko będzie dobrze i jak tak mówi na pewno ma rację. Tylko trzeba stosować się do jego zaleceń i wskazówek. Polecam DOKTORA Andrzeja Czop każdemu z rodziców który ma problem ze swoim dzieckiem ortopedyczne.

Wyśmienity lekarz i człowiek. Uratował staw biodrowy mojej córki, a mi przywrócił radość życia. Gdybym trafił na innego lekarza różnie to mogłoby się skończyć. Doktorowi Czopowi jestem dozgonnie wdzięczny. M. Gołębiewski

Gdybym trafił na innego lekarza różnie to mogłoby się skończyć.
Doktorowi Czopowi jestem dozgonnie wdzięczny.

M. Gołębiewski

Moje nastoletnie dziecko zostało potrącone przez samochód na pasach. Efekt wstrząśnienie mózgu, złamanie kłykcia kości piszczelowej- po prostu wgniecenie części kości do jej środka. W moim rejonowym szpitalu stwierdzono,że wystarczy gips, ale na wszelki wypadek skierowano nas na konsultacje na Niekłańską. Okazało się, że bez operacji syn będzie kulał do końca życia. Pan doktor bardzo życzliwie zajął się moim synem, cierpliwie tłmaczył mi, jak będzie wyglądała operacja, ewentualny przeszczep kości, konsekwencje itd. W marcu minie rok od wypadku- moje dziecko jest po operacji zespolenia kości śrubą i po usunięciu po pół roku tej śruby. Właśnie wrociło z nart... Komentarz zbędny. Bardzo, bardzo dziękuję Panu Doktorowi Czopowi!!!

Witam mam pytanko, ma ktoś może inne namiary a mianowicie chodzi mi o nr telefonu, gdyz na ten nie moge sie dodzwonic. bylabym bardzo wdzieczna

świetny lekarz, chluba Otwocka, a teraz Niekłańskiej. oby więcej takich było

świetny lekarz, chluba Otwocka, a teraz Niekłańskiej. oby więcej takich było

świetny lekarz,rzeczowy,kompetentny,rozmawiający z rodzicem,tłumaczący i z podejściem do dzieci.Trafiłam do niego z moim 3 miesięczym dzieckiem,na szczęście.Otworzył nam oczy i kazał wyrzucić szyne koszli która nie była potrzebna a o mało nie wyrządziła szkód(tak zlecił inny lekarz).

Dziecko trafiło na oddział po -wg kontroli RTG-niezadawalajacym-nieudanym ustawieniu (w gipsie) złamania kości podudzia w INNYM szpitalu. Zostało przyjęte na oddział i zooperowane natychmiast jak było to możliwe. Zastosowano inną metodę leczenia ,jedyną skuteczną w tym przypadku.Dziecko dzięki profesjonalnej metodzie leczenia mam nadzieję że będzie tak sprawne jak przed wypadkiem. Oceniam lekarza na 5 wraz z całym zespołem Oddziału Uraz-Ortop.

Oceniam lekarza na 5 wraz z całym zespołem Oddziału Uraz-Ortop.

Bardzo polecam,operował moją córkę(korekta obu stóp)jak pracował w Otwocku i w Warszawie operacja stopy syna.Teraz córka ma 8 lat syn 6 lat oboje biegają i nie mają żadnych problemów z nogami.

synek miał przywiedzione stopy - dr Czop wyprowadził go z tego mimo, że trafiliśmy do niego stosunkowo późno (ok. 4 miesiąca). Opieka kompleksowa, po opanowaniu problemu kontrole co pół roku przez kolejne 2 lata. Ostatnio usłyszałam, że już się nie musimy widywać. I wcale się nie poczułam urażona :)