lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Pan Andrzej prowadził mój przypadek (SKS) od początku i doprowadził moje stopy do stanu niemal idealnego

jest naprawdę świetnym ortopedą nawet bym powiedziała bym że jest doskonałym lekarzem :)

Bardzo polecam tego lekarza:) Po 16 latach leczenia w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie przez prof. Karskiego przeniosłam się do Otwocka, gdzie przypadkowo trafiłam na dr Czopa. Jestem w pełni szczęśliwa, że zoperował mnie dwa razy: raz na jedną, raz na drugą nogę, ponieważ pewnie dalej lecząc się w DSK skończyłabym na wózku. Teraz nie mam żadnych problemów z nogami i nie potrzebuję wizyt u ortopedy. Teraz mam 19 lat, jestem dwa lata po ostatniej operacji i wszystko jest ok. z całą pewnością gdybym miała dziecko oddałabym je pod opiekę tego doktora. Lekarz z powołania i z wielką pasją. Jest w pełni oddany swej pracy i do każdego pacjenta podchodzi jak do własnego dziecka.

Bardzo doświadczony lekarz.Bezpośredni ,zdecydowany , nie dający złudzeń.Trzeba go słuchać i przede wszystkim stosować się do zaleceń :) Mój syn urodził się ze stopą końsko-szpotawą przeszedł operację w wieku 6 miesięcy (jeszcze w Otwocku).Operacja zakończyła się sukcesem , ale lekarz od początku uprzedzał nas że 50% sukcesu daje operacja , a drugie 50 % rehabilitacja... , ćwiczyliśmy intensywnie do drugiego roku życia .Igor ma teraz 6 lat i żadnych problemów z operowaną nóżką!!! Z czystym sumieniem mogę polecić dr.Czopa !Mnie pozostaje tylko wszystkim mamom życzyć tyle szczęścia ile ja dostałam ...

Mój syn urodził się ze stopą końsko-szpotawą przeszedł operację w wieku 6 miesięcy (jeszcze w Otwocku).Operacja zakończyła się sukcesem , ale lekarz od początku uprzedzał nas że 50% sukcesu daje operacja , a drugie 50 % rehabilitacja... , ćwiczyliśmy intensywnie do drugiego roku życia .Igor ma teraz 6 lat i żadnych problemów z operowaną nóżką!!! Z czystym sumieniem mogę polecić dr.Czopa !Mnie pozostaje tylko wszystkim mamom życzyć tyle szczęścia ile ja dostałam od losu.Pozdrawiam Agnieszka

doktor jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go

doktor jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go

Dr. Czop operował mnie 2 razy jako małą dziewczynkę a było to 24 lata temu jeszcze w szpitalu w Otwocku, od tamtej poty jest to dla Mnie jedyny specjalista w tej dziedzinie . Uratował mnie prze amputacją nogi gdzie wcześniej notabene leczono mnie w Szpitalu na Niekłańskiej i tylko pogorszono mój stan zdrowia. Dr. Czop jest osobą, którą polecam każdemu kto tylko ma jakieś problemy ortopedyczne i wszyscy mają takie właśnie zdanie na temat Doktora.

Bardzo polecam dr Czopa zna się na rzeczy nie owija w bawełnę same konkrety zajmował się moim synkiem od 2 tygodnia życia stopa końsko szpotawa operował synka gdy miał 6 miesięcy teraz syn ma 8 lat jak dotąd wystarczyła jedna operacja no i ciągła rehabilitacja wspaniały lekarz specjalista

w 2006r jeszcze w Otwocku zaganiany, zalatany, bo tam zawsze masa ludzi oczekujących na pomoc ale udało się do niego dostać. U córeczki wg dr.Twardowskiej z kliniki Mediq a teraz już ELMED wykryto "dysplazję bioderek". Założyła rozwórkę Koszli 24/h przez 3m-ce a po konsultacji z Dr.Czop okazało się, że rozwórką mogliśmy dziecku jeszcze bardziej zaszkodzić bo wystarczyło tylko szeroko pieluchować. Polecam tego ortopedę bo naprawdę zna się tym co z pasją wykonuje.

Nasz syn operowany był w płockim szpitalu na winiarach.Nie chcę wiedzieć jak by się to skończyło.Dr Czop przywrócił nam wiare w polską medycyne.Syna operował sześć lat temu jeszcze w otwocku.Według nas jest to człowiek oddany własnej pracy.Wielki specjalista.

Świetny człowiek i lekarz :) mam 17 lat, cztery lata temu zaczęłam leczenie stóp płaskostatyczno koślawych... dopiero od dwóch lat po dwóch operacjach ( jedna na każdą stopę ) mogę powiedzieć że już naprawdę wszystko wporządku :) będę Doktorowi wdzięczna do końća życia za to co zrobił... mogłam przecież zostać kaleką... POLECAM WSZYSTKIM TYM KTÓRZY POWAŻNIE TRAKTUJĄ SWOJE ZDROWIE :)

POLECAM WSZYSTKIM TYM KTÓRZY POWAŻNIE TRAKTUJĄ SWOJE ZDROWIE :)